پاکستان مهر و موم تافتون عبور از مرز پس از شیوع کروناویروس در ایران

پاکستان سلامت رسمی صفحه نمایش با یک مرد در تافتون عبور از مرز. عکس حسن نیت ارائه میدهد از: دستیار کمیسر تافتون.

پاکستان مهر و موم تافتون مرز و متوقف جنبش مردم و از این کشور روز یکشنبه در نور از شیوع کروناویروس در ایران که منجر به مرگ هشت نفر در این کشور طی چند روز گذشته.

تهران گفت: در روز جمعه که به عنوان بسیاری از 43 نفر بودند که برای درمان این ویروس در شهرهای مختلف کشور است. دولت بلوچستان در روز جمعه تحمیل اورژانس در تمام مناطق استان هم مرز با ایران است.

سخنگوی دولت بلوچستان Liaquat Shahwani گفت که این تصمیم گرفته شده بود برای حفظ زائران در ایران برای هم بودن. او گفت که دولت استانی تصمیم گرفته بود که پاکستانی ها از بلوچستان را مجاز به سفر به ایران است.

“دولت هشدار در مورد کوروناویروس. ما در حال صحبت کردن با Irani دولت در مورد ما زائران در ایران,” او گفت:. Shahwani گفت که زائران از ایران خواهد بود اجازه ورود به پاکستان پس از یک فرآیند غربالگری کامل. او گفت که 89 زائران در تافتون پاکستان خانه می شد را به کویته.

او گفت که جداسازی بخش دارو و پزشکان نظارت بر وضعیت در مرز. Shahwani گفت که دولت استانی خواسته است دولت ایران به ترخیص کالا از گمرک, گواهینامه برای آن افرادی که به پاکستان است.

“مردم در آینده از ایران خواهد بود, قرنطینه به مدت 14 روز,” او گفت:. “تعداد بسیار کمی از مردم خواهد شد سفر به ایران از پاکستان است. اما بیشتر مردم از ایران می آیند به پاکستان از طریق, عبور,” او اضافه شده است.

اما پرواز به و از ایران شده اند به حالت تعلیق در, تایید رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری پاکستان (CAAP).

“کارکنان وزارت بهداشت در حال حاضر در حال حاضر در فرودگاه و یک مسافر است که اجازه ورود تنها پس از ترخیص از سلامت اعلام,” او گفت:. این مقام در ادامه گفت که پروازها به مقصد و از چین تا به حال نمی معلق شده است از این رو این احتمال وجود دارد که همین نمی توان در مورد ایران.

جلسه به ریاست دبیر کل در coronavirus وضعیت در ایران برگزار شد زودتر در طول روز. وزیر کارگردانی دولت برای جلوگیری از همه جنبش و از این استان به ایران. او در جریان است که مقامات دولتی خواهد بود ارسال شده در فرودگاه بین المللی خواهد شد که انجام یک فرآیند غربالگری از خارجی ها از آمدن به این کشور است.

میر ضیا الله Langove صفحه اصلی وزیر در جنوب غربی استان بلوچستان گفت , عرب, اخبار پاکستان که نخست وزیر عمران خان تا به حال مطمئن بلوچستان دولت کمک کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>