پاکستان گزارش دو مورد بیشتر از coronavirus

گتی ایماژ

کراچی: یکی دو مورد از coronavirus گزارش شده در پاکستان در روز شنبه با بیمار دیگر مبتلا به این ویروس در کراچی.

“ما دریافت کرده اند گزارش ها از دو نفر بیشتر موارد مثبت coronavirus یکی گزارش شده در استان سند (ی) دیگر در فدرال مناطق” ظفر میرزا, پاکستان, وزیر بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

این سند وزارت بهداشت تایید کرده بود که یک بیمار که در حال بازگشت از ایران تشخیص داده شده بود با عفونت در کراچی در 05:00بعد از ظهر.

بیمار و کسانی که در تماس با او را نیز تهدید را تایید کرد ولایتی در بخش بهداشت و درمان.

صحبت در مورد دو مورد زودتر از coronavirus در پاکستان, Dr میرزا گفت: هیچ نیاز به ترس و وحشت به عنوان آنها هر دو بهتر است. “یکی از بیماران خواهد بود از بیمارستان مرخص کاملا به زودی,” او گفت:.

دکتر میرزا گفت که گسترش عفونت به پاکستان پس از موارد اولین گزارش خود در 47 کشور جهان است. او گفت که این بیماری در حال گسترش به پاکستان در گذشته به دولت گرفته بود احتیاطی لازم است.

با اشاره به افزایش قیمت ماسک صورت نخست وزیر مشاور گفت که مایه تاسف بود که در هر فاجعه در پاکستان منجر به فرصت ساخت پول برای برخی در کشور است. او گفت که لازم بود برای مردم را به پوشیدن ماسک.

“ما شاهد بودیم که مردم تا به حال دلیلی شروع به خرید ماسک نشان می دهد که آنها را درک نمی کنند هدف خود را,” او گفت:.

سانتی متر سند در جریان وضعیت

وزیر مراد علی شاه بود که در جریان در مورد دو خبر مورد از coronavirus پدید آمده است که در این کشور امروز توسط یک گروه ضربت.

آخرین بیمار گزارش شده است که 65 سال و وارد پاکستان از ایران در فوریه 20. مرد خانواده قرنطینه شده در خانه خود را به وزیر اطلاع داده شد.

Coronavirus به پاکستان

این دومین مورد به ظهور از کراچی و سوم به طور کلی از پاکستان است. روز چهارشنبه دکتر میرزا گزارش شده بود دو coronavirus موارد در پاکستان است.

“من می توانم تایید می کنند که دو مورد اول از coronavirus در پاکستان است. هر دو مورد در حال مراقبت از گرفته شده با توجه به بالینی پروتکل های استاندارد و هر دو از آنها پایدار هستند. وجود دارد بدون نیاز به وحشت همه چیز تحت کنترل است” دکتر میرزا گفت: در یک صدای جیر جیر.

دوم بیمار شناسایی شده در اسلام آباد شده بود معطوف به یک قرنطینه در پایتخت پاکستان موسسه علوم پزشکی (PIMS) همان روز.

اما دکتر میرزا بود مطمئن باشید ملت از طریق یک زن و شوهر از توییتهایی که هر دو coronavirus بيماران تحت درمان در پاکستان شد “ثبات و بهبود”.

این بیماری همه گیر است و باعث ترس و وحشت در سراسر جهان پس از آن کشته 2,700 مردم در سراسر جهان (عمدتا در چین) و تحت تاثیر قرار بیش از 80 ، 000 در سراسر جهان است. ایران پدید آمده است به عنوان یک کانون با 139 موارد گزارش شده و 19 مرگ و میر.

این ویروس باعث می شود که مردم را به رنج می برند از پنومونی باعث می شود مردم به رنج می برند از سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. ویروس نشات گرفته از ووهان مرطوب و بازار و گسترش به اروپا و جنوب آسیا است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>