پاکستان گزارش ششم coronavirus مورد در سند


کراچی: ششم coronavirus تایید شده است در سند گفت: دستیار ویژه نخست وزیر (SAPM) ملی خدمات بهداشتی Dr ظفر میرزا در روز پنج شنبه .

با توجه به توییتر PM مشاور گفت: “6 مورد از #coronavirus در پاکستان تایید شده است.”

“بیمار بالینی در شرایط با ثبات در سند است و به خوبی مراقبت از گرفته شده است,” او اضافه شده است.

قبلا وزیر سید مراد علی شاه گفته شد در طول یک جلسه در سانتی متر خانه در روز پنج شنبه که فرد دیگری تا به حال قرارداد این رمان coronavirus از کراچی.

رئیس جمهوری گزارش به کارگردانی استانی دولت به همه کسانی که در تماس با فرد مورد آزمایش قرار برای ویروس.

دولت سند شده است دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس مشکل به عنوان tww موارد از رمان ویروس تایید شده در پاکستان هفته گذشته در کراچی.

“ما دریافت کرده اند گزارش ها از دو نفر بیشتر موارد مثبت coronavirus یکی گزارش شده در استان سند (ی) دیگر در مناطق فدرال” دکتر میرزا تا به حال در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

این ویروس وارد شده به 76 کشور و ادعا کرد بیش از 3,100 مرگ و میر و آلوده کردن بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان تا کنون پس از آن شروع به گسترش از بازار ووهان در چین است.

به عنوان یک اقدام احتیاطی در این سند دولت تا به حال به کارگردانی تمام مدارس و کالج ها, دانشگاه ها, شهریه مراکز و موسسات آموزشی بسته باقی می ماند تا مارس 13.

استانی دولت به حالت تعلیق در چند مدارس ثبت نام به صورت مانده باز با وجود این سند دولت سفارشات.

دکتر میرزا گفته بود که در میان پنج بیماران مبتلا به این ویروس شد پایدار و بهبود با گذشت هر روز. او گفت که یکی از بیماران به زودی از بیمارستان مرخص.

دولت فدرال همچنین انجام اقدامات لازم برای مهار این ویروس که باعث شده است که بیش از 100 مرگ و میر در کشور همسایه ایران. غربالگری بیماران در حال انجام است و در همه نقاط ورود و فرودگاه. جداسازی بخش در بیمارستان ها راه اندازی شده اند برای اطمینان از مراقبت های پزشکی مناسب است که ارائه شده به کروناویروس مبتلا ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>