پاکستان گزارش اولین coronavirus مورد در کراچی بالا بردن آلوده تلفات به دو


کراچی: اولین مورد مثبت از coronavirus گزارش شده در اینجا در پاکستان و شهر بندر سخنگوی سند وزارت بهداشت تایید شده در روز چهارشنبه.

22 ساله بیمار وارد هواپیما از ایران است و سابقه سفر به تهران از جایی که او بنا به گزارش ها به دست آورد virus. در حالی که مرد جوان به تازگی وارد اینجا در کراچی با اتوبوس معلوم بود به زمانی که دقیقا او رسیده پاکستان است.

با توجه به گزارش coronavirus بیمار و خانواده اش بودند بلافاصله در قرنطینه قرار داده شده در یک بیمارستان خصوصی در استادیوم ملی جاده ها است. فدرال وزارت بهداشت شد به گزارش زمان بررسی مسافران او در سفر است ،

بیشتر این استان در بخش بهداشت و درمان راه اندازی شد برای اعزام یک تیم به بازرسی محل اقامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود محله است.

صحبت کردن با Geo News, Sindh دولت, سخنگوی سناتور مرتضی وهاب تایید این مورد گفت: “همه اقدامات ایمنی گرفته شده اند و ما را به اورژانس مراحل پس از این مورد است. ترین ترتیبات ساخته شده توسط مرکز اما دولت سند خواهد نقش خود را به عنوان به خوبی.”

پاکستان می بندد مرز با ایران

اواخر هفته گذشته پاکستان بسته کردن مرز خود را با ایران که در آن 19 نفر کشته شده اند از coronavirus تا کنون در حالی که یکی دیگر از 139 نفر — از جمله کشور, معاون وزیر بهداشت, ایرج Harirchi آلوده. تهران تلفات بالاترین بیش از هر کشور دیگر از چین است.

بیشتر منابع مطلع ژئونیوز که دولت بلوچستان نیز متوقف زائران از سفر به ایران از طریق تافتون مرز.

این ویروس در چین نشات گرفته که در آن به کشته شدن بیش از 2700 نفر تا کنون.

در سراسر جهان بیش از 80 ، 000 نفر آلوده شده اند با کروناویروس, طبق سازمان بهداشت جهانی (WHO) با بسیاری از موارد در چین — بالاتر از 78,000.


tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de