پاکستان گزارش 87% کاهش در COVID-19 مرگ و میر می گوید: دکتر ظفر میرزا

دکتر میرزا می گوید پاکستان گزارش 20 مرگ و میر مربوط به COVID-19 در 24 ساعت گذشته در مقایسه با آن “اوج” از 153 مرگ و میر در ماه ژوئن. عکس: فایل

پاکستان گزارش داد که کمترین تعداد مرگ و میر در 24 ساعت گذشته پس از هدف قرار دادن یک قله در ژوئن 20, گفت, دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا.

“امروز ما کمترین تعداد مرگ و میر در پاکستان با توجه به COVID-19 در سه ماه گذشته ایم” دکتر ظفر میرزا و اضافه کرد که این کشور گزارش داد 20 مرگ و میر مربوط به COVID-19 در یک روز نسبت به “اوج” از 153 مرگ و میر در کشور گزارش شده در ژوئن 20.

دکتر میرزا به اشتراک گذاشته شد که در آن یک “87 درصد کاهش” در COVID-19 مرگ و میر ناشی از, اما هشدار داده است که وجود دارد هیچ جایی برای “خوشنودی”.

روز یکشنبه نخست وزیر عمران خان کانونی فرد در COVID-19 دکتر فیصل سلطان گفته بود که وضعیت فعلی بسیار بهتر از آنچه در این کشور مواجه شد و سه ماه به عقب و قدردانی از سازمان های فدرال و استانی خود را برای تلاش های مشترک برای مبارزه با گسترش این بیماری مسری در کشور است.

“از هر بیمارستان یا مرکز پزشکی. Coronavirus موارد باید به شدت کاهش یافته است گفت:” دکتر فیصل.

در همان کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر دستیار دیجیتال پاکستان Tania Aidrus گفت که با اجرای موثر coronavirus استراتژی پاکستان در حال حاضر “تک رقمی” رای مثبت برای این بیماری است که یک دستاورد برای دولت و مردم که مزدکی توسط روشهای استاندارد عملیاتی است.

او مشخص نکرد که چه دقیق نرخ در حال حاضر است.

این اظهارات توسط مقامات عالی رتبه آمد در زمانی که این کشور تحت بررسی برای ارقام که گفته می شود تحت-گزارش شده توسط دولت است.

این کشور تا کنون تایید بیش از 270,000 موارد و تقریبا 5,800 مرگ و میر.

ناظران با این حال هشدار داد که اعداد را منعکس نمی کند میزان واقعی موارد در پاکستان با بسیاری از مردم تمایلی به دریافت تست شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>