پاکستان گزارش 1,000 تایید موارد coronavirus


پاکستان گزارش 1,000 تایید coronavirus موارد در روز چهارشنبه با توجه به ملی داشبورد.

داشبورد نشان داده شده است که موارد جدید گزارش شده در بلوچستان, سند اسلام آباد و گلگت بلتستان.

بلوچستان سخنگوی دولت تایید کرد که پنج مورد جدید گزارش شده در این استان در نظر گرفتن شمارش به 115.

“تعداد موارد تایید شده در این استان در حال حاضر در 115 پس از پنج مورد جدید شناسایی شدند در تافتون قرنطینه سخنگوی اضافه شده است.

سه مورد جدید گزارش شده در سند در حالی که یک مورد جدید گزارش شده است که هر یک در گلگت-بلتستان و اسلام آباد.

سند باقی مانده بدترین آسیب دیده استان توسط coronavirus در کشور تا کنون با مجموع 413 coronavirus موارد است. در خیبر پختونخوا تعداد موارد در استان می ایستد در 78 در حالی که تعداد موارد گزارش شده در گلگت-بلتستان است 81.

در اسلام آباد 16 نفر تایید شده است که قرارداد این ویروس در پنجاب 296 و یکی در دانشگاه آزاد جامو و کشمیر.

این کشور همچنین گزارش هفت مرگ و میر ناشی از این ویروس با پنجاب و گزارش اول خود را به مرگ در روز سه شنبه. روز یکشنبه بلوچستان گزارش اول آن مرگ 65 ساله تحت درمان در فاطمه جناح قفسه سینه در بیمارستان.

زودتر از گلگت بلتستان گزارش شد که این کشور پنجم مرگ است.

دکتر که به نمایش در آمد مشکوک زائران از بازگشت به پاکستان از ایران آزمایش مثبت در جمعه دکتر شاه علی, عضو ارشد وزارت بهداشت و کانونی فرد GB دولت برای coronavirus گفت: اخبار.

یکشنبه, مارس 22 مشاور خیبر پختونخوا وزیر اطلاعات اجمل وزیر اعلام کرد این کشور چهارمین مرگ و میر ناشی از این ویروس در حالی که صحبت با رسانه ها.

وزیر گفت که نتایج آزمون یک زن که وارد شده بود از تافتون و معطوف به دره اسماعیل خان آمده بود به عنوان مثبت امروز را در استان سوم coronavirus مربوط به مرگ است.

در 20 مارس پاکستان ثبت شده بود آن سوم مرگ و میر ناشی از ویروس است. سند وزیر بهداشت Dr Azra فضل Pechuho تا به حال تایید مرگ 77 سال COVID-19 بیمار در استان است.

دو نفر از KP که تست مثبت برای coronavirus گزارش شده این کشور در مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>