پاکستان دریافت بیش از 500 میلیون دلار از بانک جهانی

پاکستان دریافت بیش از 500 میلیون دلار از بانک جهانی

بانک دولتی پاکستان اعلام کرد که روز سه شنبه آن را دریافت کرده است بیش از 500 میلیون دلار از بانک جهانی اما نه به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر.

“SBP دریافت کرده USD 505.5 میلیون امروز از بانک جهانی” توییتی بانک مرکزی.

هفته گذشته بانک جهانی مورد تایید بود Rs84.16 میلیارد وام تحت انعطاف پذیر موسسات پایدار اقتصاد (افزایش) برنامه هفت عمده شرایط را برای انجام اصلاحات ساختاری.

مدیر بانک جهانی به پاکستان Illango Patchamuthu تا به حال گفت: در زمان امضای این توافق که پاکستان بود و درد و رنج های مالی قابل توجهی از شوک اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر و هزینه های افزایش یافته در پاسخ به بحران از جمله اورژانس, بهداشت و درمان, حمایت اجتماعی و حمایت از کسب و کار.

“افزایش برنامه با پشتیبانی از تلاش های دولت برای دستیابی به ثبات اقتصاد کلان تسریع طولانی تاخیر سیاست اصلاحات و مجموعه این دوره به صورت قوی و رقابتی اقتصاد,” او گفت:.

برای نتایج کلیدی این برنامه برادران وارنر اعلام کرد که این عملیات را حمایت از تلاش های دولت برای حفظ ثبات اقتصاد کلان و مالی ساخت بافر برای پاسخ به در رفتن COVID-19 pandemic برای اطمینان قوی تر و بهبودی سریع تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>