پاکستان در رتبه 53 جهانی قدرت نرم شاخص 2020

عکس: Wikimedia Commons

لندن: سابق دبیر کل سازمان ملل متحد بان کی مون گفت: هیچ ملتی بدون توجه به چگونه قدرتمند می تواند به حل همه مشکلات خود را بدون مشارکت از دیگران است.

بان کی مون گفت که او تحویل یک سخنرانی در جهانی قدرت نرم قله همراه با دکتر Maleeha لدهی سابق پاکستان فرستاده بریتانیا و ایالات متحده آمریکا و بسیاری از دیگر سخنرانان.

“همه ما به اشتراک گذاشتن یک سرنوشت مشترک در صلح و رفاه و اجازه ایجاد یک دنیای بهتر با استفاده از قدرت نرم.” بان کی مون گفت.

پاکستان قرار داده شد در شماره 53 در قدرت نرم شاخص ما شماره 1 و انگلستان شماره 3.

بان کی مون اظهار داشت: “در عصر ناسیونالیسم و نرم قدرت است مهم تر از همیشه قبل از. هنگامی که جوزف نای من معلم سابق این عبارت به عنوان توانایی شکل دادن به ترجیحات دیگران از طریق تجدید نظر و جاذبه است.

“این متفاوت است از قدرت سخت است که با استفاده از زور از طریق زور. امروز به هم پیوسته و جهانی شده و جهان, هیچ, کشور, مهم نیست که چگونه قدرتمند آن است که قادر به حل همه مشکلات خود را بدون مشارکت از دیگران است.”

Dr Maleeha لدهی پاکستان نماینده سابق سازمان ملل Amish Tripathi, بنیانگذار نهرو در مرکز لندن, آقا, Ciaran Devane, مدیر اجرایی, British Council و برجسته دیگر نیز صحبت کرد در این رویداد است.

Dr Maleeha لدهی صحبت فصاحت در مورد پاکستان چشم انداز قدرت نرم در حالی که مسحور مخاطبان با عقل در گفتار. او گفت: “جدید پویایی جهانی تبدیل محیط ایجاد می کند نیاز بیشتر و فرصت های بیشتر برای قدرت نرم در استراتژی های.

“پاکستان یک تازه وارد نسبت به این بازی از ترکیب قدرت نرم و تلاش های دیپلماتیک خود استراتژی اما از آن است که ابتلا به.”

او به نمونه هایی از نحوه پاکستان با استفاده از دیپلماسی عمومی و قدرت نرم در سازمان ملل متحد در طول دوره تصدی خود را از جمله درخواست بین المللی برای پروژه های مانند میلیارد درخت سونامی که به خوبی دریافت شده توسط جامعه جهانی است.

او افزود: “کشورهایی که در حال زیرک در دیپلماسی عمومی است و می تواند اهرم ابزار جدید ما در عصر دیجیتال به انجام قدرت نرم تلاش هستند احتمال بیشتری برای رسیدن به اهداف سیاست خارجی خود را.”

سابق سفیر انگلستان و آمریکا نیز اظهار داشت که مثبت جهانی نظر در مورد یک کشور به یک نیروی چند برابر برای دستیابی به اهداف دیپلماتیک.

این رویداد با حضور روزنامه نگاران و دیپلمات ها و کارشناسان سیاست که خواست سوالات جالب از پانل. موضوع اویغوری و کشمیر مسلمانان نیز مطرح شده که یکی از مخاطبان پرسیده شد که آیا کشورهایی مانند هند می تواند همچنان به حفظ قدرت نرم در دراز مدت اگر آنها درمان شهروندان خود را متفاوت مبتنی بر دین یا قومیت. آزادی مطبوعات نیز اعلام کرد به عنوان جدایی ناپذیر رکن قدرت نرم در جهان مدرن است.

ژاپن رتبه شماره 1 برای کسب و کار و تجارت در حالی که چین و روسیه بودند رتبه بالا در نفوذ است.

گرتا Thunberg را به فعالیت های زیست محیطی به دست آورده سوئد نقطه بالا برای اقدام آب و هوا در حالی که کانادا اعلام شد که جهان را سخاوتمندانه ترین ملت است. درهم باقی مانده خاورمیانه بهترین گلزن با پیشرفت در هوش مصنوعی و دیگر نام تجاری درک تکنیک های آن را به دست آورده این نقطه است. اسپانیا اعلام شد جهان را ارد ملت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im