پاکستان ممکن است اقامت در FATF خاکستری لیست ترور تامین مالی

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: پاکستان است unlikey برای دریافت هر گونه تاخیر از Financial Action Task Force (FATF) به عنوان یک زیر گروه ترور جهانی تامین مالی ناظر در روز سه شنبه توصیه می شود در این کشور ادامه در “لیست خاکستری” برای شکست خود را به بررسی ترور بودجه. تصمیم نهایی خواهد شد گرفته شده در فوریه 21, منابع گفت: در روز سه شنبه.

تصمیم گیری در پاکستان ادامه در لیست گرفته شده در جلسه گروه کاری اقدامات مالی بین المللی شرکت
عملیات نقد و بررسی گروه (ICRG) برگزار شد در حال انجام پاریس عمومی. FATF جلسه برگزار شد یک هفته پس از یک ضد تروریسم دادگاه در پاکستان محکوم حافظ سعید متفکر 2008 بمبئی حمله و بنیانگذار اجازه دهید تا 11 سال در دو ترور تامین مالی موارد است. قضاوت آمد و ظاهرا به لطفا FATF و کشورهای غربی به طوری که این کشور می تواند خروج از ‘خاکستری لیست’.هند نگهداری شده است که پاکستان گسترش منظم و حمایت از گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba (اجازه), جیش-e-محمد (JeM) و Hizbul مجاهدین که هدف نخست است هند و خواسته FATF به اقدام در برابر اسلام آباد.

پاکستان نیز به تازگی مطلع FATF که JeM بنیانگذار مسعود ازهر و خانواده اش بودند “از دست رفته”. این ادعا وجود دارد تنها 16 سازمان ملل متحد تعیین شده تروریست ها در پاکستان که از آن به “هفت مرده اند”. نه که زنده هستند و هفت تا به حال اعمال شده به سازمان ملل متحد برای معافیت از مالی و محدودیت های مسافرتی.پاکستان نیاز 12 رای از 39 به خروج از ‘لیست خاکستری” و حرکت به “لیست سفید”. برای جلوگیری از ‘لیست سیاه’ آن نیاز به حمایت از سه کشور جهان است. در FATF را در ماه گذشته نشستی در پکن پاکستان حمایت از مالزی و ترکیه علاوه بر FATF زمان صندلی چین است.FATF عمومی برگزار شد در اکتبر 2019 اشاره کرده بود که پاکستان خطاب تنها پنج نفر از 27 وظایف. با آژانس ورودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر