عکس: AFP

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) در روز جمعه گفت که پاکستان تا به حال ساخته شده “پیشرفت قابل توجهی در طول چند ماه گذشته” و گفت که فعالیت های اقتصادی همچنان تثبیت شده است و در مسیر “بهبود تدریجی”.

آزادی مطبوعات بین المللی پول وام دهنده در نتیجه از صندوق بین المللی پول ماموریت سفر به پاکستان منتشر شد. صندوق بین المللی پول اعتبار پاکستان با رفع همه پایان دسامبر معیارهای عملکرد و گفت: ساختاری که معیار ایجاد شده بود.

آقای ارنستو رامیرز Rigo که رهبری هیئت صندوق بین المللی پول گفت که پاکستان کسری حساب جاری تا به حال کاهش یافته است با توجه به نرخ ارز واقعی “است که در حال حاضر به طور گسترده در خط با اصول”.

رامیرز گفت که ذخایر بین المللی کشور در نگه داشتن ساختمان در یک سرعت سریع تر از پیش بینی شده و مشاهده شده که تورم همچنان به روند رو به پایین “به عنوان رمز عبور از طریق نرخ استهلاک جذب شده است و با عرضه محدودیت به نظر می رسد موقت”.

“عملکرد مالی در اولین نیمی از سال مالی به قوت خود باقی ماند با کلی دولت ثبت نام اولیه مازاد از 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی در پشت قوی داخلی رشد درآمد مالیاتی. توسعه و هزینه های اجتماعی شده اند شتاب” به این نتیجه رسیدند رامیرز.

یک هیئت صندوق بین المللی پول وارد پاکستان قبلا در طول ماه برای برگزاری مذاکرات با دولت و بررسی عملکرد اقتصادی.

این هیئت را ارائه گزارش به ماموریت صندوق بین المللی پول بر اساس آن می توان تصمیم گرفت که آیا به تصویب یک tranche به ارزش 460 میلیون دلار به 6 دلار-میلیارد دلار در سال بسته کمک مالی توافق در ماه جولای. اسلام آباد آغاز کرده بود 1 میلیارد دلار از کل مبلغ.

در میان شرایط مختلف مجموعه جهانی پولی بدن نیز چکیده ای از تلاشهای پاکستان برای حذف خود را از Financial Action Task Force است (FATF) خاکستری لیست که در آن کشور باقی خواهد ماند تا در حداقل فوریه سال 2020 است.

در اوایل این ماه بین دولتی سازمان رئیس جمهور گفته بود پاکستان پیشرفت نسبت به پولشویی و تروریسم مالی.

پاکستان و صندوق بین المللی پول موافقت خود را با معرفی مینی بودجه مالیاتی افزایش نرخ بهره تا ماه ژوئن

ژئو نیوز گزارش روز یکشنبه که پاکستان و صندوق بین المللی پول موافقت کرده بود به معرفی یک مینی بودجه و یا افزایش نرخ مالیات در این کشور تا ماه ژوئن است. دو طرف به توافق رسیدند که نه خواهد یک مینی بودجه معرفی می شود و نه می تواند یک کاهش در مالیات مجموعه هدف

دولت را زیر آتش آمده از منتقدان و حتی برخی از اعضای خود را برای افزایش تورم در سراسر کشور است. احزاب مخالف مانند PPP باید ناودان PTI دولت منجر به اتهام به خطر انداختن پاکستان استقلال اقتصادی و مذاکره درباره یک توافق بد با صندوق بین المللی پول.

بین المللی پول وام دهنده است توصیه پاکستان برای بالا بردن آن غیر از مالیات بر درآمد توسط Rs400 میلیارد دلار برای افزایش درآمد مجموعه با توجه به منابع. پاکستان نیز اطمینان از اجرای خصوصی سازی نقشه راه و جک تا مالیات بر فروش به 18 درصد; نرخ خواهد در حال حاضر برای نگهداری در 17 درصد است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net