نخست وزیر عمران خان به همراه اعضای کابینه شاهد امضای قرارداد سه جانبه بین یک شرکت چینی و دولت های پاکستان و چین برای ساخت نیروگاه های برق آبی پروژه در اسلام آباد در ژوئن 25. — YouTube

اسلام آباد: پاکستان با امضای یک قرارداد سه جانبه در روز پنج شنبه با دولت چین و یک شرکت چینی برای ساخت یک 1,124 مگاواتی برق آبی پروژه در Kohala هزینه 2.4 میلیارد دلار بود.

نخست وزیر Imran Khan, Azad, Jammu and Kashmir راجا فاروق حیدر فدرال اعضای کابینه, سفیر چین در پاکستان یائو جینگ چین کریدور اقتصادی پاکستان (CPEC) اقتدار رئیس Lt Gen (retd) Asim Saleem Bajwa و نمایندگان این شرکت چینی با حضور در مراسم امضای.

این Kohala برق آبی پروژه های ساخته شده بر روی رودخانه جهلم در AJK تحت CPEC اعطا شده است به Kohala برق آبی شرکت با مسئولیت محدود (KHCL) که یک شرکت تابعه از سه دره چین شرکت (CTGC).

آن است که بزرگترین قدرت بخش سرمایه گذاری 2.4 میلیارد دلار در یک واحد مستقل تولید برق (IPP).

پرداختن به مراسم امضای نخست وزیر گفت این یک “گام بزرگ” نسبت به سرمایه گذاری خارجی و این که پاکستان باید سرمایه گذاری در بخش انرژی آبی به مراتب زودتر.

او گفت: کشور در حال پیشرفت و زمانی که آن را به حال شده است تولید برق آبی تا زمانی که آن آغاز شده بانکی در سوخت وارد شده است که نه تنها صنعت محلی غیر رقابتی بلکه قرار دادن بار اضافی در ذخایر خارجی.

نخست وزیر گفت: تولید برق از طریق سوخت وارد شده منفی نهفته محیط زیست و پاکستان بود و در میان نه کشور که بدترین ضربه توسط تغییر آب و هوا نیاز به ترویج انرژی پاک.

PM عمران گفت: Kohala برق آبی پروژه قدرت را به خود جلب کرد “بزرگترین تا کنون” سرمایه گذاری در پاکستان در یک پروژه واحد.

پاکستان با استقبال از سرمایه گذاری به عنوان آن را نیز می تواند مجموعه ای از یک روند برای کشور بیشتر به حرکت به سمت انرژی پاک و کاهش وابستگی به سوخت وارد شده است.

نخست وزیر گفت: AJK برتر است که این پروژه نیز ایجاد بسیار مورد نیاز شغل برای جوانان هر دو در طول ساخت و ساز و همچنین عملیات.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو