پاکستان را تحسین کرد سازمان ملل متحد تصمیم به محل تحریک طالبان پاکستان را Noor ولی در لیست تحریم

سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui. — RadioPakistan

سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui روز جمعه گفت پاکستان استقبال سازمان ملل از تصمیم به محل تحریک-من-طالبان پاکستان رهبر مفتی نور ولی محسود در آن تحریم های لیست.

“پاکستان از تعیین Noor ولی محسود رهبر تحریک طالبان پاکستان توسط 1267 شورای امنیت سازمان ملل تحریم های کمیته در آن دا’esh و القاعده تحریم فهرست” Farooqui در بیانیه ای گفت:.

FO مطمئن باشید سازمان ملل متحد است که پاکستان در حال اجرای تحریم ها در انطباق با مربوطه قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل و امیدوار است که کشورهای دیگر به دنبال “کت و شلوار”.

تحریک طالبان پاکستان در حال حاضر سازمان ملل متحد تعیین شده سازمان تروریستی و مسئول بسیاری از حملات تروریستی در داخل پاکستان Farooqui افزود که پاکستان را شکست داد تا به تحریک طالبان پاکستان از طریق جامع عملیات امنیتی در کشور است.

اما تحریک طالبان پاکستان همچنان به “عمل از خارج” پاکستان در مرزها با حمایت از آن در کشور سوم تسهیل.

“پاکستان ادامه خواهد داد و به دنبال آن سیاست مبارزه با کسانی که در شرکت تامین مالی, برنامه ریزی تسهیل و ارتکاب تروریسم” به آن اضافه شده است.

استقبال آمریکا از تصمیم

آمریکا با استقبال از این تصمیم گفت: TTP “مسئول بسیاری از حملات تروریستی مرگبار در پاکستان”.

“ایالات متحده در داخل کشور تعیین شده Noor ولی به عنوان یک تروریست در سپتامبر سال 2019” آن اضافه شده است.

نور Wali انتخاب شد منجر به تحریک طالبان پاکستان در ماه ژوئن سال 2018 پس از مرگ رهبر سابق ملا فضل الله بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>