پاکستان اشکال و گروه ضربت برای COVID-19 واکسن استراتژی

SAPM دکتر میرزا می گوید: دولت با تشکیل یک ملی واکسن گروه ضربت که توسعه و اجرای کشور استراتژی برای اطمینان از اوایل عادلانه و قابل اعتماد دسترسی به COVID19 واکسن(ع) در پاکستان است. عکس:فایل

دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا گفته است که “بعید است” که یک coronavirus واکسن ظهور خواهد کرد در این سال با وجود نامزدهای متعدد در حال توسعه به درمان COVID-19.

این SAPM گذشت در حالی که مشاهده های یک مقاله توسط فایننشال تایمز منتشر شده در ممکن است در مورد یک نامه امضا شده توسط بیش از 140 چهره های دولتی از جمله نخست وزیر عمران خان خواستار “مردم واکسن” در برابر coronavirus.

“ما با تشکیل ملی واکسن گروه ضربت که توسعه و اجرای استراتژی ما برای اطمینان از اوایل عادلانه و قابل اعتماد دسترسی به COVID19 واکسن(ع) در پاکستان ایم” دکتر میرزا.

به گفته دکتر میرزا تا کنون وجود داشته است “حدود 150 ابتکارات واکسن” در سراسر جهان است. او گفت که نزدیک به یک دوجین از این واکسن در “مرحله پیشرفته” و افزود که پاکستان بود “از نزدیک نظارت بر” پیشرفت از این داروها.

“بعید است که یک واکسن تبدیل خواهد شد در دسترس در هر زمان به زودی نیست در این سال حداقل به نظر می رسد” به این نتیجه رسیدند Dr میرزا در صدای جیر جیر.

این نامه که ممکن است اصرار دارد که هر گونه احتمالی COVID-19 واکسن و درمان باید برای همه در دسترس رایگان از هزینه است.

در این نامه به رهبران جهان نیز خواستار آن شدند که هر واکسن نباید به ثبت رساند در حالی که علم باید مشترک بین ملل.

در این نامه مشترک پیش از مجمع بهداشت جهانی سیاست-تنظیم بدن از سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جهانی بود که برنامه ریزی برای برگزاری مجمع عمومی سالانه خود در همان ماه است. امضا کنندگان به نام به حال در بهداشت به تجمع در پشت شود.

“دولت ها و شرکای بین المللی باید متحد در سراسر جهانی تضمین کند که تضمین می کند که هنگامی که امن و موثر واکسن توسعه یافته است, از آن است که تولید به سرعت در مقیاس بزرگ و در دسترس برای همه مردم در تمام کشور رایگان” نامه است.

“همین امر برای همه درمان, تشخیص و فن آوری های دیگر برای COVID-19.”

نامه ای نیز امضا شده توسط رئیس جمهور سنگال رئیس جمهوری سنگال و غنا جمهور نانا Akufo-Addo.

رئیس جمهور سابق و نخست وزیر در میان امضا کنندگان شامل شوکت عزیز, Jan Peter Balkenende خوزه مانوئل باروسو, گوردون براون, هلن کلارک, Felipe Gonzalez, Ellen Johnson Sirleaf, الکساندر Kwasniewski مری مک آلیس, Olusegun Obasanjo و خوان مانوئل سانتوس ،


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>