پاریس: پاکستان بود و انتظار می رود برای جلوگیری از این کار اقدام مالی نیروی (FATF) لیست سیاه به عنوان آن را به دست آورد حمایت از متحدان مالزی — ترکیه و چین — در طول ناظر را در جلسه عمومی روز پنج شنبه.

توسعه می آید یک روز قبل از اعلام رسمی تنظیم می شود ساخته شده با FATF کشورهای عضو تحسین تلاشهای پاکستان در پایان دادن به تروریسم مالی و پول شویی.

مالزی و ترکیه و چین عمده سه عضو با نفوذ کشور — رای به نفع اسلام آباد اجتناب از لیست سیاه در طول پنج روز جلسه عمومی.

در چهار ماه گذشته پس از 18 اکتبر 2019 اسلام آباد گرفته شده نمونه اقدام علیه گروه های درگیر در تأمین مالی تروریسم کار کرده است و بسیار سخت در مطابق با پاریس مبتنی بر ناظر به شرایط.

علاوه بر بازداشت و صدور حکم ممنوع گروه جماعت-ud-الدعوه را (JuD) رئیس حافظ سعید به پنج سال و شش ماه در دو مورد به طور موثر است اضافه شده به پاکستان بین المللی ایستاده است.

توسعه نشان می دهد که تمام تلاش های به سیاه FATF پاکستان به نظر می رسد شکست خورده اند به عنوان کشور دیده می شد در یک نسبتا مثبت نور در طول جلسه عمومی. آن را بیشتر نشان می دهد که اعتماد در این کشور سیستم اقتصادی و مراحل آن را به سمت بهبود است.

پاکستان دقت اجتناب از لیست سیاه را نیز بهبود موقعیت اقتصادی در سراسر جهان است.

در چهار ماه پس از آخرین جلسه پاکستان است تقویت سیستم پولی آن ساخته شده تلاش برای جلوگیری از پول شویی و تامین مالی تروریسم و مشغول به کار در اجرای قوانین ساخته شده در سال 2010 و 2011.

علاوه بر این نیز وجود دارد ستوده درون استانی سطح هماهنگی بین نظارت مالی واحد (FIU) و فدرال هیئت مدیره درآمد (FBR) و تلاش برای بهبود سیستم مالیاتی دست اندازی در ذخایر ارز خارجی و کاهش خروج غیر قانونی از پول است.

در نتیجه امور اقتصادی وزیر حماد الازهر به نظر می رسید کاملا راضی است.

از سوی دیگر پول شویی و تامین مالی تروریسم watchdog انتظار دارد پاکستان را به انجام بیشتر در انطباق با وجود این سه مهم سازمان ملل پشتیبانی می کند.

پاکستان قرار داده شد در لیست خاکستری در ژوئن 2018 شد و با توجه به طرح اقدام به تکمیل اکتبر 2019 و یا در صورت خطر قرار می گیرد watchdog را از لیست سیاه همراه با ایران و کره شمالی.

ولی هیچ بیشتر تغییر در اسلام آباد وضعیت برای ماه آینده پس از رسمی تصمیم فردا (جمعه).


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو