پاکستان ‘نا امید’ بیش از اعتراض در مورد تعیین ملی هند در سازمان ملل متحد تحریم های لیست

FO می گوید هند fomented تروریسم در داخل پاکستان با ارائه آموزش های مالی و حمایت های مادی به گروه های تروریستی برای کشتن مردم بی گناه در پاکستان است. عکس: فایل

اسلام آباد: پاکستان در روز چهارشنبه ابراز ناامیدی از عدم تعیین یک ملی هند به عنوان یک تروریست توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد 1267 تحریم کمیته.

با توجه به بیانیه وزارت امور خارجه پاکستان پیشنهاد کرده بود تعیین چهار اتباع هند — Venumadhav Dongara, Ajoy Mistry, Gobinda Patnaik و Angara Appaji در 2019 — تحت سازمان ملل متحد 1267 تحریم های لیست.

“این افراد بودند تامین مالی حمایت و سازماندهی تروریسم در داخل پاکستان با ارائه مالی, فنی و حمایت های مادی به گروه های تروریستی از جمله تحریک طالبان پاکستان, Jamaat-ul-احرار و دیگران” وزارت امور خارجه بریتانیا گفت.

آن افزود: “ما ناامید هستند که پاکستان پیشنهاد برای تعیین Venumadhav Dongara به عنوان یک تروریست بوده است در اعتراض به. پاکستان امیدوار است که این لیست درخواست سه تن دیگر از اتباع هند خواهد بود با توجه به علت در نظر گرفتن 1267 شورای امنیت سازمان ملل تحریم های کمیته در یک هدف و شفاف صورت گیرد.”

وزارت امور خارجه بریتانیا افزود که هند fomented تروریسم در داخل پاکستان با ارائه آموزش های مالی و حمایت های مادی به گروه های تروریستی برای کشتن مردم بی گناه در پاکستان است.

“این اتباع هند در حال حاضر ساکن در هند با مصونیت از مجازات که vindicates موضع پاکستان که هند یک دولت حامی تروریسم” به آن اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im