پاکستان coronavirus شمارش افزایش می یابد به 249 به عنوان سند KP گزارش 12 مورد جدید


تعداد تایید coronavirus موارد در سند رز به 181 روز چهارشنبه پس از نه بیشتر موارد گزارش شده در این استان مصرف در سراسر کشور تلفات به 249.

چوب خط حساب کردن در سراسر پاکستان رسیده 249 پس از سه بیشتر موارد تایید شد در خیبر پختونخوا توسط سلامت استان و وزیر دارایی تیمور خان Jhagra. استانی چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 19.

“143 آزمون از 290 زائران که ما انجام برگشتم مثبت” دولت سند سخنگوی مرتضی وهاب گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “همه از این شده بود منتقل شده از تافتون به قرنطینه در سکر.”

وهاب افزود که تمام افراد مبتلا شده اند و در انزوا نگه داشته.

صحبت در مورد تعداد تست کیت در دسترس وهاب گفت: دولت فدرال تا به حال تنها ارائه 200 تست کیت به استان است. “از کیت ارائه شده 100 کیت داده شد به Aga Khan University Hospital, و باقی مانده به داو دانشگاه Ojha پردیس.”

در سوال تست ظرفیت در استان وهاب گفت: دولت سند وارد شده 10,000 بیشتر کیت.

“در دولت سطح آزمون های در حال انجام در Aga Khan, سند, بیمارستان و داو دانشگاه” وهاب گفت. تا کنون او گفت: “506 آزمایشات انجام شده در Aga Khan, 277 در سند و 61 در Ojha پردیس.”

همانطورکه دولت فدرال در پاسخ خود به این بیماری همه گیر وهاب گفت: نخست وزیر باید این را به طور جدی.

“دیروز آدرس توسط نخست وزیر نشان می دهد که اولویت های او هستند. دولت استانی بارها خواسته دولت فدرال را به یک نقش فعال” او اشاره کرد.

پاسخ به یک سوال در این سخنگو گفت که بیمارستان بودند و نه تعطیل. “کارکنان بیمارستان یکی از مهم ترین وظایف برای انجام تحت شرایط فعلی. ما نیاز به مطمئن شوید که آنها نه خسته,” او اضافه شده است.

در پاسخ به یک سوال, وهاب گفت که پنج عضو کمیته تشکیل شده برای نظارت بر صندوق. “نام مشتاق Chapra Dr باری فیصل Edhi پیشنهاد شده است. Chapra و باری را مرتکب شده اند. Edhi هنوز به پاسخ,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>