گزارش از coronavirus انزوا مرکز راه اندازی شده در نزدیکی یک دانشگاه مسکن به دانش آموزان پاکستانی در چین باعث نگرانی دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا گفت.

سنا ایستاده کمیته بهداشت و درمان جلسه که ریاست آن را Ghous محمد خان نیازی بود جریان توسط دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا در وضعیت دانش آموزان پاکستانی در ووهان.

این کمیته گفته بود که وجود دارد 620 دانش آموزان پاکستانی در ووهان. “ما در تماس با همه دانش آموزان. Zulfi بخاری و من به صحبت کرد 16 دانش آموزان دیروز. دانشجویان نگران هستند و این نگرانی افزایش یافته است در چند روز گذشته بیش از گزارش از کسانی که تحت تاثیر coronavirus نگه داشته شود در نزدیکی یک دانشگاه که در آن دانش آموزان در حال مطالعه است.”

“نه تنها مورد coronavirus گزارش شده در پاکستان,’ میرزا گفت: کمیته. “همه آماده هستند در محل در پاکستان برای کوروناویروس.”

او اضافه کرد که مراحل اضافی قرار داده شده است در محل در فرودگاه اسلام آباد برای مقابله با ویروس است.

میرزا بیشتر گفت: این کمیته که پاکستانی بودند که مراقبت گرفته در ووهان. “شده است وجود دارد افزایش در تعداد زیادی از پاکستانی ها مبتلا به ویروس است. عملیات پرواز از چین به پاکستان شده اند به حالت تعلیق درآمد. این مراحل را گرفته بودند پس از در نظر گرفتن یک نگاهی به خطرات” او گفت:.

“من هشدار در مورد ویروس در ژانویه 23. دولت چین اجازه می دهد هر کسی که برای ترک ووهان” SAPM میرزا گفت.

“پرواز از چین در حال آمدن به لاهور و اسلام آباد. وجود کنترل بر برخی از پروازهای” میرزا گفت بیان کرد که وجود دارد این است که یک توافق با دولت چین است که هر کس که از کشور نگه داشته می شود در زیر مشاهده برای 14 روز.

“ما در حال آزمایش نمونه از 57 مردم” میرزا گفت. “همه آنها را امضا فرم اظهارنامه داد و اطلاعات تماس خود را و سپس اجازه داده شد را ترک کنند.”

میرزا گفت: آنها در تماس با مقامات چینی برای حرکت بیماران مبتلا به جایی. “وجود دارد هیچ خطر برای دانش آموزان ما از کسانی که در انزوا ward,” او گفت:.

او اضافه کرد که توده ها در پاکستان بودند که در مورد کوروناویروس از طریق پیام توسط مقامات مخابرات پاکستان.

PM هدایت وزیر امور خارجه به ماندن در تماس با پاکستانی ها در ووهان

نخست وزیر عمران خان روز سه شنبه تا به حال کارگردانی وزیر امور خارجه سهیل محمود به ماندن در تماس مداوم با پاکستانی ها در ووهان و خانواده های آنان در پاکستان نگهداری می شود اطلاع در مورد رفاه کودکان است.

بر اساس گزارش ها حداقل 1000 دانش آموزان پاکستانی در چین هوبئی فکر به کانون coronavirus که گفته شده توسط خود دولت است که آن را تا به حال به حکومت بازگشت به خانه خود را برای لحظه ای.

تعداد مرگ و میر ناشی از چین جدید کروناویروس اپیدمی پیشی گرفتن از 1000 در روز سه شنبه.

در یک ویدئو کنفرانس بین دانش آموزان و بهداشت و شهروندان در خارج از کشور وزیران در بعد از ظهر دوشنبه میرزا بود گفت: دولت به طور کامل نظارت بر وضعیت در چین است.

“اجازه دهید من به شما اطمینان دهم که ما به طور کامل زنده به وضع خود. ما را دقیق جلسه با سفیر چین مقیم کابل و در حال تجزیه و تحلیل این وضعیت از دیدگاه,” او گفت:.

میرزا اضافه شده بود تصمیم خواهد گرفت که می تواند بهترین بهره را از دانش آموزان و شهروندان و پاکستان, گزارش های خبری.

دکتر ظفر بیشتر گفت: دانش آموزان “من عمیقا نگران خود را به خوبی بودن. من دستورالعمل ویژه از نخست وزیر به اطمینان حاصل شود که شما همه آنها پس از نگاه. ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات ممکن است به سهولت همه چیز برای شما. دولت های پاکستان و چین و همچنین سفارت ما در پکن ادامه خواهد داد به پشتیبانی و شما ایستاده است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su