پاکستان جشن سالگرد عملیات سریع تلافی به عنوان PAF ستایش برای داونینگ هندی هواپیما

اسلام آباد: پاکستان برگزار شد مراسم روز چهارشنبه به مناسبت گرامیداشت عملیات سریع تلافی که در آن یک جت به ضرب گلوله کشته شد در فوریه 2019 — عمل نشان پاکستان دلاوری در برابر هر گونه عمل تجاوز از هند است.

PM عمران بود مهمان رئیس این رویداد برگزار شد در این مجلس به افتخار این عملیات توسط نیروی هوایی.

نخست وزیر همچنین خطاب به جمع آوری که در آن او گفت که او ستایش ملت پاکستان برای مقابله با بحران معقول.

“رسانه های ما نشان داد بلوغ اگر شما کنتراست آن را به آنچه اتفاق می افتد در هند و چگونه خود را در رسانه ها و سیاستمداران در واکنش گفت:” نخست وزیر در مورد حادثه.

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی ستایش نیروی هوایی پاکستان برای شاهکار تیراندازی کردن, هندی, هواپیما که در حال عبور از حریم هوایی پاکستان.

در 27 فوریه 2019, هندی, Wg Cmdr Abhinandan Varthaman هواپیما به ضرب گلوله کشته شد در یک نبرد هوایی بیش Azad, Jammu Kashmir, آوردن هسته ای هند و پاکستان را در آستانه یک جنگ جدید است.

“اولین پیام من به همسایه شرقی ما این است که فکر نمی کنم از هر بد در نظر گرفته ناگوار چرا که اگر شما انجام دهید ما پاسخ خواهد داد و بلافاصله پاسخ آن را به عنوان ما حق دفاع از خود,” قریشی گفت: در این مناسبت است.

تکرار پاکستان تمایل نسبت به صلح منطقه ای به وزیر امور خارجه گفت که این کشور می خواهد روابط صلح آمیز با همسایگان خود.

بیشتر به دنبال.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>