اسلام آباد: پاکستان اشاره کرد در روز شنبه تغییر اخیر در ایالات متحده’ مشاوره سفر به پاکستان با توجه به بهبود در امنیت محیط زیست با توجه به خارجه.

در حساب توییتر رسمی از وزارت سخنگوی این دیپلمات گفت که آمریکا “اذعان کرد که” پاکستان وضعیت امنیتی بهبود یافته است'”.

سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui به نام حرکت به عنوان یک “گام در مسیر درست”.

“پاکستان امنیت بهبود یافته پس از سال 2014 که نیروهای امنیتی پاکستان متعهد هماهنگ ضد تروریستی و ضد شبه نظامی عملیات” اظهار داشت: ما در سفر مشاوره برای پاکستان است.

در سفر اخیر مشورتی از ما اخطار می دهد مسافران برای رفتن به خیبر پختونخوا و بلوچستان همراه با خط کنترل (LoC) در حالی که قرار دادن سایر نقاط کشور در سطح 3.

FO اذعان تغییر و در بیانیه ای گفت: “پاکستان ساخته شده است و مصمم تلاش به منظور افزایش امنیت در سراسر کشور است. بهبود قابل توجهی در امنیت محیط زیست باعث شده است تا سازمان ملل متحد به re-تعیین آباد به عنوان یک خانواده ایستگاه برای پرسنل خود را.”

رسمی بیانیه در ادامه گفت که بریتانیا نیز اذعان کرد تلاش های پاکستان و حال آن تجدید نظر مشاوره سفر.

“مثبت تصمیم گیری توسط پرتغال و نروژ با توجه به مشاوره های مسافرتی برای پاکستان نیز منعکس اعتماد به نفس از این دولت های اروپایی در پاکستان امنیت محیط زیست” آن را اعلام کرد.

FO ابراز امیدواری کرد که بهبود وضعیت امنیتی نیز منجر به فرصت برای افزایش فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری مستقیم خارجی در پاکستان است.

“با پاکستان لیبرال رژیم ویزا و محیط مساعد برای گردشگری ما مطمئن هستیم که تعداد زیادی از گردشگران از سراسر جهان خواهد بود سفر به پاکستان است. مردم پاکستان در حال آماده استقبال از گردشگران خارجی در کشور گفت:” FO.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو