پاکستان بار شورای خواسته PM عمران گونی Farogh Naseem

عکس: AFP

اسلام آباد: پاکستان بار شورای (PBC) نخست وزیر عمران خان به اخراج قانون فدرال وزیر Farogh Naseem با استناد به دادستان کل سابق پاکستان انور منصور خان بیانیه ای که Naseem آگاه بود از اظهارات بحث برانگیز در برابر قضات است.

“افشای برخی حقایق توسط او [انور منصور] در حالی که صحبت با رسانه ها پس از آن که بیانیه خود را قبل از دیوان عالی کشور همسو با موضع دولت فدرال و شخص مورد نظر [Farogh Naseem] در دولت به طور کامل از آن آگاه نگران کننده است آن را به عنوان نشان دهنده نابکار طرح های دولت برای تعظیم پایین قضائیه” را بخوانید آزادی مطبوعات.

Naseem و دولت فاصله خود را از دادستان کل سابق این اظهارات گفت که آنها غیر مجاز و صادر شده بود بدون اطلاع دولت فدرال است.

این PBC گفت که به نظر می رسید به عنوان اگر Naseem شد “استاد ذهن توطئه علیه قوه قضائیه” در ذهن نگه داشتن خود را “مشکوک گذشته انجام” پر کردن یک مرجع در برابر عدالت قاضی Faez Isa اقدام به عنوان نظامی سابق دیکتاتور General (retd) پرویز مشرف مشاور سرب و “خود را با داشتن تمام مجموعه برای تبدیل شدن به مشاور برای وقت COAS در مورد فرمت در خدمات”.

آزادی مطبوعات گفت که نگه داشتن در ذهن وزیر را از گذشته به نظر می رسد که او باور ندارد در نیروهای دموکراتیک و یا تداوم روند دموکراتیک. این PBC به نام یک کمیسیون قضایی برای بررسی Naseem.

“نخست وزیر پاکستان خواست بر بلافاصله پس از اخراج او از کابینه فدرال در بزرگتر منافع ملی و تداوم دولت منتخب دموکراتیک مبادا آن را بیش از حد دیر” خواندن بیانیه ای.

دادستان کل خواسته شد تا استعفا: نسیم

صحبت کردن با رسانه ها در روز پنج شنبه Naseem گفت که این مرکز تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این سخنان که تا به حال ساخته شده در دادگاه توسط دادستان کل سابق.

انور منصور خان خواسته بود به استعفا شد و پس از بحث برانگیز بیانیه ای در دادگاه عالی قانون وزیر Farogh Naseem و دستیار ویژه نخست وزیر در پاسخگویی شهزاد اکبر گفت.

این اظهارات از وزرای آمد, پس از کار, قانون ارسال پاسخ در انگلستان به نمایندگی از رئیس جمهور, نخست وزیر, قانون, وزیر و SAPM در پاسخگویی مورد بحث بیانیه ای از دادستان کل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>