پاکستان روش دادگاه به تعیین وکیل برای جاسوسی Kulbhushan Jadhav


دولت پاکستان روز چهارشنبه ثبت یک دادخواست در دادگاه عالی اسلام آباد برای تعیین یک نماینده قانونی برای خام عامل Kulbhushan Jadhav.

حرکت ساخته شده بود در دیوان بین المللی دادگستری در جولای 17, 2019 تصمیم پس از آن دیوان بین المللی دادگستری (نقد و بررسی) فرمان 2020 تصویب رسید برای اجرای حکم دادگاه.

فدراسیون از طریق وزیر دفاع و قاضی مدافع General (JAG) شعبه عمومی ستاد (GHQ) بوده است ساخته شده در درخواست ارائه شده توسط وزارت قانون و عدالت است.

با توجه به درخواست Jadhav حاضر به پرونده دادخواست علیه حکم او.

هند جاسوسی نمی تواند تعیین یک وکیل در پاکستان بدون هند کمک در حالی که دهلی نو نیز تمایلی به سود این تسهیلات تحت فرمان دادخواست گفت.

دولت در این طومار خواسته است دادگاه برای تعیین یک نماینده قانونی برای Jadhav به طوری که پاکستان می تواند در تحقق مسئولیت خود را برای دیدن به اجرای ICJ تصمیم.

در جولای 17, پاکستان تا به حال ارائه شده Jadhav دسترسی کنسولی برای بار سوم.

یک روز قبل وزیر خارجه شاه محمود قریشی گفت که هند بد نیت نشان داد که پاکستان ارائه دهلی نو دیپلمات های بی وقفه دسترسی کنسولی به خام جاسوسی برای بار دوم در کشور خود درخواست, اما آنها به سمت چپ بدون ملاقات با او در اسلام آباد گفت: محیط زیست شد “نامناسب”.

“دو دیپلمات هندی داده شد دسترسی کنسولی به Kulbhushan امروز با توجه به آنچه توافق شد. [با این حال] هند بد نیت بوده است آشکار. آنها نمی خواهید دسترسی کنسولی,” قریشی گفت: در یک گفتگو با Geo News.

با توجه به وزارت امور خارجه بیانیه منتشر شده پس از جولای 16 جلسه پاکستان تا به حال ارائه شده هند آزادانه و بدون وقفه دسترسی کنسولی به Jadhav برای بار دوم در هند درخواست. “دو کنسولی افسران هندی کمیسیون عالی در اسلام آباد ارائه شد آزادانه و بدون وقفه دسترسی کنسولی به فرمانده Jadhav در 1500 ساعت” با توجه به این بیانیه.

در ماه جولای 2019 در ICJ که حکومت پاکستان باید اعطای دسترسی کنسولی به هند بدون هیچ گونه تاخیر و در همان به اصطلاح “موثر بررسی و تجدید نظر” از Jadhav است.

فرمانده Jadhav — یک افسر نیروی دریایی کار برای هند پنهانی سازمان پژوهش و تجزیه و تحلیل بال (خام) — دستگیر شد و در مارس 3, 2016 از بلوچستان پس از او وارد پاکستان از ایران.

با توجه به بیانیه ای توسط FO او اعتراف کرد در طول تحقیقات “به دخالت در فعالیت های تروریستی در داخل پاکستان که منجر به از دست دادن بسیاری از ارزش زندگی انسان”.

“او همچنین ساخته شده مهم آیات در مورد خام و نقش آن در حمایت از تروریسم دولتی در پاکستان” در این بیانیه اضافه شده است.

Jadhav بود محکوم به مرگ در پاکستان دادگاه نظامی در آوریل 10, 2017.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>