پاکستان در میان خوشبخت کشور برای دیدن کاهش COVID-19 مورد: PM عمران

PM عمران خواست ملت به ادامه رعایت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای حفظ روند مثبت است. عکس: فایل

نخست وزیر عمران خان گفته است که پاکستان در میان کسانی که خوش شانس کشورهای جهان که در آن COVID-19 نفر در بیمارستان ها به خصوص در واحد مراقبت های ویژه کاهش یافته است و نرخ مرگ و میر نیز کاهش یافته است.

نخست وزیر به توییتر گرفت جمعه به روشن کردن وضعیت در پاکستان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

PM عمران و اعتبار خود را از دولت هوشمند مستند استراتژی با کاهش COVID-19 موارد و گفت که آن نیز با توجه به مردم رعایت پروتکل های ایمنی برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

‘ادامه رعایت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای حفظ روند مثبت’

در یکی دیگر از صدای جیر جیر در همان موضوع نخست وزیر بار دیگر خواست ملت به ادامه رعایت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد که به اعتقاد او ضروری است برای حفظ روند مثبت است.

“Ul ازهاری را باید جشن با سادگی بنابراین به عنوان نه به تکرار آنچه در گذشته اتفاق افتاد عید هنگامی که دستورالعملهای عملیاتی استاندارد نادیده گرفته شد & بیمارستان های ما خفه شد. من سفارش اکید اجرای دولت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد,” او گفت:.

پاکستان آغاز شده است شاهد یک کاهش در تعداد موارد به صورت روزانه و مرگ و میر با توجه به وزیران کشور است.

یک روز پیش وزیر فدرال برای برنامه ریزی اسد عمر را تکذیب کرد که این کشور کاهش آن روزانه تعداد آزمون گفت که افزایش موارد مثبت رو به کاهش است در سراسر کشور است.

های آمار وزیر گفت که به صورت روزانه این کشور در حال حاضر گزارش نزدیک به نیمی از تعداد موارد جدید در مقایسه با اواسط ماه ژوئن.

به همین ترتیب استانی و فدرال وزرای دولت باید seconded نخست وزیر در مورد اظهارات خود در نتایج smart مستند.

بخش هایی از این کشور شده اند تحت هوشمند مستند استراتژی معرفی شده توسط دولت در ماه گذشته به منظور حصول اطمینان از موارد افت و کسب و کار در حال برگشت روی پای خود بایستند.

ویروس موارد عبور از یک میلیون در هند

با توجه به AFP coronavirus موارد در هند بیش از یک میلیون در روز جمعه آمار رسمی نشان داد. با بیش از 600 سرخپوستان مرگ روزانه مستندات در حال دوباره اعمال شده در سراسر کشور از 1.3 میلیارد دلار پس از کاهش محدودیت ها در هفته های اخیر با غلبه بر شیوع بیماری تحت کنترل است.

وزارت بهداشت آمار منتشر شده در جمعه, قرار دادن کل موارد ثبت شده در 1,003,382 یک پرش تقریبا 35,000 با 25,602 مرگ و میر پس از افزایش 687 — هر دو جدید ثبت شده روزانه.

هند خانه را به برخی از سیارات متراکم ترین بسته بندی شهرهای سوم ملت به آمار یک میلیون نفر پس از ایالات متحده و برزیل اگر چه تعداد مرگ و میر در این دو کشور به مراتب بالاتر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im