نیروی هوایی پاکستان به F-16 سقوط هواپیما در اسلام آباد در طول تمرینات از 23 مارس رژه یک سخنگوی نیرو گفت: در روز چهارشنبه.

با توجه به PAF سخنگوی بال فرمانده Noman اکرم (ص) در آغوش شهادت در این حادثه.

تیم های امداد و نجات اعزام شدهاند تا نسبت به سایت سقوط, او گفت:.

یک هیئت تحقیق سفارش داده شده توسط Air مرکزی برای تعیین علت این حادثه در بیانیه ای گفت:.

“نیروی هوایی پاکستان گزارش با تاسف که یک پایگاه نیروی هوایی F-16 هواپیما در نزدیکی Shakarparian اسلام آباد در طول تمرینات از 23 مارس رژه گفت:” بیانیه است.

نیروی هوایی پاکستان (PAF) جت جنگنده F-16 انجام و به مناسبت گرامیداشت روز نیروی هوایی پاکستان را ‘عملیات سریع تلافی’ پس از شلیک از هواپیماهای نظامی در 27 فوریه 2019 در کشمیر آزاد در طول یک نمایش هوایی در کراچی پاکستان 27 فوریه سال 2020 است. -رویترز

ماه گذشته یک مربی هواپیما از نیروی هوایی پاکستان (PAF) سقوط نزدیک Mardan. یک سراب هواپیما سقوط کرده بود در نزدیکی Shorkot شهر پنجاب Jhang منطقه در هفته قبل از.

با توجه به آزادی مطبوعات از PAF مربی هواپیما در یک روال ماموریت آموزشی در نزدیکی تخت داداش. خلبان با خیال راحت خارج هواپیما قبل از آن کاهش یافت.

این PAF گفت: این هواپیما که سقوط کرد هفته قبل تا به حال استفاده شده است برای آموزش نیروی هوایی و سقوط در یک روال عملیاتی ماموریت آموزشی. این مقام افزود که بدون از دست دادن زندگی بود گزارش داد در این حادثه.

علاوه بر این در ماه ژانویه دو پایگاه نیروی هوایی, خلبانان شهید شدند بعد از, آموزش سقوط هواپیما در نزدیکی M M Alam پایه در Mianwali. به گفته یک سخنگوی نیروی هوایی به پایگاه نیروی هوایی FT-7 هواپیما همچنین “در یک روال عملیاتی ماموریت آموزشی” هنگامی که آن را سقوط فرود در نزدیکی Mianwali.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت