Qazilbash متهم شده است از قلدری و آزار و اذیت. عکس: آکسفام

لندن: آکسفام گفته است که آن را متعهد به صفر تحمل قلدری و دیگر گریبانگیر پس از خیریه تایید کرد که آن پاکستان سر محمد Qazilbash مواجه 11 اتهامات از قلدری و آزار و اذیت اما همچنان به کار در این نقش با وجود نگرانی ها از کارکنان خود را.

اتهامات علیه آقای Qazilbash شامل آزار و اذیت و قلدری زیردستان داشتن یک توهین نگرش و نقض دستورالعمل های بین المللی. او همچنین متهم به استخدام های بی حد و حصر کارکنان ارشد برای ساکت کردن او روابط شخصی.

آکسفام مواجه شده است و موشکافی شدید در گذشته زمانی که مشخص شد که اعضای ارشد و کمک به کارگران پرداخت می شود قربانیان زلزله برای رابطه جنسی در هائیتی. این کمیسیون خیریه در بریتانیا متهم آکسفام از عدم برخورد با موارد آزار و اذیت و تبعیض در بریتانیا. آن را نیز متهم آکسفام از داشتن یک فرهنگ داخلی که تحمل فقیر رفتار در پاسخ به هائیتی رسوایی.

آکسفام مرکزی دفتر در اینجا گفت: اخبار “ما متعهد به صفر تحمل زورگویی و سوء دیگر. این به این معنی است که ما همه چیز را در قدرت ما برای جلوگیری از چنین رفتار و اتهامات بسیار جدی است.”

افسر مطبوعات بیشتر ریختن نور بیشتری به آقای Qazilbash پرونده با اعتراف به این که یک اتهام علیه او تا به حال اثبات شده است. “که در آن اتهامات ساخته شده است — به عنوان آنها در پاکستان و ما به بررسی کامل. در این مورد یکی از اتهامات بود تا حدی اثبات و اقدام مناسب در رابطه با فردی در نظر گرفته شد. اقدامات نیز در محل قرار داده برای تقویت فرهنگ در پاکستان کشور, اتاق کار و ارائه آموزش های اضافی و پشتیبانی به تمام کارکنان است.”

در حالی که قبلا اعلام شد که آقای Qazilbash استعفا کرده بود از نقش خود به عنوان آکسفام کشور برای پاکستان منابع نشان می دهد که او همچنان به کار در این نقش خاص.

آکسفام روشن این وضعیت منحصرا آشکار به این خبر که روند استخدام به جای آقای Qazilbash جاری شد و او را به قطع خدمات خود را هنگامی که یک جایگزین مناسب پیدا شد.

آقای Qazilbash کار کرده بود به عنوان آکسفام کشور برای بیش از چهار سال بود که قبلا به عنوان یک مدیر کشور از نجات کودکان در چین که در آن شکایت مشابه که در آن ساخته شده و در برابر رفتار خود را.

آکسفام متوقف شده است از مناقصه برای انگلیسی جدید کمک قراردادها توسط دولت پس از بار نشان داد که چگونه آن ارشد کمک کارگران از جمله آن مدیر کشور در Haiati حال پرداخت قربانیان زلزله برای رابطه جنسی در سال 2011.

خیریه کمیسیون متهم را از داشتن یک فرهنگ داخلی است که تحمل فقیر رفتار در پاسخ به هائیتی رسوایی و عدم مقابله با موارد آزار و اذیت و تبعیض در بریتانیا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im