اکثریت قریب به اتفاق سیاه پوستان آمریکا پشتیبانی فعلی و یا افزایش حضور پلیس، بررسی نشان می دهد

۸۱ درصد از سیاه پوستان آمریکایی گفتند که ترجیح می دهند اگر پلیس همان مقدار زمان یا زمان بیشتری را در محله های خود بگذرد، طبق یک نظرسنجی گالوپ که چهارشنبه منتشر شد.

نظرسنجی که پاسخ های سایر گروه های نژادی و قومی را نیز در بر می گیرند، نشان می دهد که ۲۰٪ از پاسخ دهندگان سیاه پوست گفته اند که حضور پلیس را افزایش داده اند، ۶۱٪ درصد حضور مشابه را می خواهند و ۱۹٪ کمتر می خواهند.

حمایت از سطوح فعلی پلیس نسبتا سازگار در سراسر خطوط نژادی بود، با به طور متوسط 67٪ از آمریکایی ها می گویند سطح فعلی پلیس زمان صرف در منطقه خود را کافی است. پاسخ دهندگان آسیایی آمریکایی، بیان بزرگترین ترجیح برای کاهش حضور پلیس، با 28٪ به نفع این گزینه، بررسی نشان می دهد.

وقتی از آنها پرسیده می شود که چگونه اغلب با پلیس تعامل می کنند، ۳۲٪ از پاسخ دهندگان سیاه پوست گفته اند که خیلی وقت ها یا اغلب، در مقایسه با ۲۸٪ پاسخ دهندگان اسپانیایی، ۲۲٪ از پاسخ دهندگان سفید پوست، و ۲۱٪ از پاسخ دهندگان آسیایی، به گفته گالوپ. (مرتبط: جو بایدن در واقع در حال استیدن پلیس در کجا ایستاده است؟)

WASHINGTON, DC - JUNE 08: The steel fence at Lafayette Park has become a makeshift memorial at 16th street after “Defund The Police” was painted on the street near the White House on June 08, 2020 in Washington, DC. (Photo by Tasos Katopodis/Getty Images)

حصار فولادی در پارک لافایت به یادبود تغییر مکان در خیابان ۱۶ تبدیل شده است پس از اینکه “Defund The Police” در خیابان نزدیک کاخ سفید در تاریخ ۰۸ ژوئن ۲۰۲۰ در واشینگتن دی سی نقاشی شد. (Tasos Katopodis/گتِی تصاویر)

بزرگترین تفاوت در میان این گروه های نژادی/قومی در مورد این بود که پاسخ دهندگان با اعتماد به نفس چه احساس می کنند که پلیس با آنها “با احترام و احترام رفتار می کند.”

در میان پاسخ دهندگان سیاه پوست ۳۹٪ ، گفته اند که آنها بیش از حد اعتماد به نفس و یا نه در همه اعتماد به نفس دریافت درمان مثبت ، در مقایسه با 22 ٪ از پاسخ دهندگان اسپانیایی ، 22 ٪ از پاسخ دهندگان آسیایی ، و 9 ٪ از پاسخ دهندگان سفید پوست.

نظرسنجی بخشی از مرکز گالوپ در مورد صدای سیاه است که «به مطالعه و برجسته کردن تجربیات بیش از ۴۰ میلیون سیاه پوست آمریکایی اختصاص دارد: ردیابی و گزارش پیشرفت در نتایج زندگی و زندگی پرزندگی»

داده ها به بحث های جاری در اطراف شیوه های پلیسی در پس از مرگ جورج فلوید در دست افسران پلیس مینیاپولیس در اواخر ماه مه کمک می کند.

بسیاری از معترضان و فعالان، تا حد زیادی در جنبش ماده زندگی سیاه، حمایت خود را از اداره پلیس در میان افزایش آگاهی از خشونت افسری اعلام کرده اند.

نظرسنجی اخیر توسط واشنگتن پستی و ای بی سی نیوز انجام شده است که در حالی که 55٪ از آمریکایی ها مخالف تغییر مسیر بودجه پلیس، 63٪ حمایت از زندگی سیاه ماده، فوربز.

محتوا ایجاد شده توسط بنیاد خبری روزانه کالر بدون دریافت هزینه برای هر ناشر خبری واجد شرایط ی که می تواند مخاطبان زیادی را در دسترس قرار دهد، در دسترس است. برای دریافت مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با [email protected]ernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>