Overemphasis در تب Covid-19 نشانه ممکن است منجر به موارد زیادی که از دست رفته: AIIMS مطالعه

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: یک مطالعه Covid-19 بیماران بستری در دو امکانات زیر AIIMS-دهلی نو است هشدار داد در برابر overemphasis در تب به عنوان یک غالب علائم کروناویروس گفت که آن را ممکن است منجر به چند مورد که از دست رفته.

این مطالعه بر اساس بالینی مشخصات 144 بیماران بستری در AIIMS تروما مرکز و موسسه ژججر مرکز در ماه مارس-آوریل منتشر شد در شورای تحقیقات پزشکی هند هند, مجله علوم تحقیقات پزشکی.

مطالعه گزارش اشاره کرد که تب شد و در حال حاضر تنها 17 درصد از این بیماران است.

آن را به مراتب کمتر در مقایسه با گزارش های دیگر در سراسر جهان از جمله چین همگروهی در آنها 44 درصد بود تب در زمان ارائه و 88 درصد توسعه یافته تب در طول اقامت در بیمارستان, کاغذ گفت.

“بنابراین overemphasis در تب به عنوان یک علامت غالب ممکن است منجر به چند مورد که از دست رفته” محققان در این مطالعه با عنوان “Clinico-مشخصات دموگرافيک و بيمارستان نتایج Covid-19 بیماران بستری در مراقبت های عالی مرکز در شمال هند” اشاره کرد.

برای مدت زمان طولانی در هند علائم بالینی مانند تب و سرفه و خستگی و تنگی نفس شدند و به اطلاع عموم توسط دولت به عنوان نشانه ای از بیماری های عفونی. آن را تنها در ماه ژوئن که اتحادیه وزارت بهداشت به رسمیت شناخته شده و یک دست از بو و طعم اسهال و درد عضلانی به عنوان نشانه ای از Covid-19.

این مطالعه گفته است که بیش از 44 درصد از بستری بيماران بدون علامت در زمان بستری در بیمارستان و باقی مانده است بنابراین در سراسر.

“این ممکن است به علت نگرانی این بیماران بدون علامت هستند و بالقوه انتقال عفونت در جامعه” مطالعه گفت.

همچنین اکثر بیماران علامت دار خفيف علائم تنفسی از جمله بینی علائم سوزش گلو و سرفه است که متفاوت از علائم گزارش شده در مطالعات دیگر — و تنها 2 شکست در برابر عفونت است.

هر چند که مطالعه می کند به وضوح آن را می گویند آن را می دهد به اندازه کافی سرنخ نشان می دهد که بسیاری از این بیماران بخشی از Tablighi Jamaat — مذهبی جماعت در دهلی نو که در آن عفونت در حال گسترش در اوایل دوره بیماری همه گیر در هند.

“در این واحد به مرکز مطالعه 144 بيماران بستری با تایید Covid-19 در شمال هند مشخصه يافته ها شامل سن و سال بالا و بسیاری از بیماران بدون علامت را به مدت طولانی PCR منفی و کم نیاز به مراقبت ويژه مراقبت” نویسندگان که شامل AIIMS مدیر Dr Randeep Guleria اشاره کرد.

در حالی که اکثر بيماران تحت درمان با مراقبت های حمایتی و مورد نیاز تنها درمان علامتی و یا آنتی هیستامین ها (48.6%) و ویتامین C (47.2 درصد) و پاراستامول (20.8%) و آنتی بیوتیک آزیترومایسین تجویز شد به 29 (20.1%) بیماران هیدروکسی کلروکین اجرا شد 27 (18.7 درصد) از بيماران و 11 نفر (7.6%) دریافت هر دو HCQ و آزیترومایسین.

تنها پنج (3.5 درصد) از بيماران مورد نیاز اکسیژن مکمل, چهار (2.8%) مبتلا به بیماری شدید نیاز به مراقبت های ویژه یکی مورد نیاز تهویه مکانیکی و مرگ و میر رخ داده در دو (1.4 درصد) از بيماران.

زمان به روش RT-PCR منفی بود 16-18 روز.

این مقاله با این حال اعلام کرد که این تفاوت در نشانه مشخصات می تواند با توجه به انتخاب تعصب به عنوان بسیاری از بیماران مشخص شد فعال غربالگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>