بیش از 9.26 لاخ آسیب دیده در دولت 23 مناطق آسام سیل وضعیت تیره و تار

بیان اخبار سرویس

گواتی: دو نفر کشته شدند در حالی که بیش از 9.26 لاخ دیگران را تحت تاثیر قرار به عنوان سیل وضعیت در آسام تبدیل شوم.

در مورد مرگ و میر گزارش شده از Dhemaji و یودلگوری مناطق. یک دختر در گواتی نیز کشته در حادثه رانش زمین. با این 43 نفر تا کنون جان خود را از دست – 20 در سیل و 23 در لغزش.

تقریبا تمام رودخانه ها از جمله براهماپوترا بودند در یک سیل جریان بالاتر از سطح خطر.

با توجه به آسام دولت و مدیریت بحران سازمان 2,071 دفاع کرد گرفته شد روستاها و محلات سراسر 23 از دولت 33 ولسوالی ها در چنگال سیل که باعث شد پی در پی باران در چند روز گذشته. این weathermen هشدار داد بیشتر باران در دو-سه روز است.

این floodwater نقض رودخانه و سدهای آسیب دیده پل ها و جاده ها. گندم زار را تحت تاثیر قرار بود در مناطق 68,806 هکتار است.

مقامات راه اندازی 193 امداد اردوگاه در 12 ولسوالی که در آن 27,308 مردم پناه.

سازمان دیده بان ویدئو

پارک ملی کازیرانگا یک سایت میراث جهانی معروف آن یکی شاخ کرگدن بود تا حدی هولناک است که مجبور حیوانات برای حرکت به سمت همسایه کربی Anglong تپه.

پارک مقامات گفت: تمام تلاش بودند ساخته شده است برای خنثی کردن شکار غیر قانونی. این زمانی است که شکارچیان معمولا افزایش فعالیت های خود را.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در زمان انبار از سیل و زمین لغزش وضعیت از وزیر Sarbananda Sonowal. او مطمئن از همه کمک های ممکن از مرکز.

Sonowal گفت: دولت به طور مداوم نظارت بر وضعیت. او گفت: مناطق مستعد لغزش که مشخص شد. CM اطلاع داد که تمام مقامات منطقه دستور داده شده بود به ارائه کمک به marooned. پرسنل دولت در واکنش به این فاجعه زور و دیگران مشغول شد و در عملیات نجات او اضافه شده است.

این منطقه از چاه نفت شماره 5 در Baghjan در نورث لخیمپور ناحیه فوقانی آسام که در آن یک آتش سوزی بزرگ را شکست زیر فوران چاه نفت بود به طور کامل هولناک توسط floodwater نتیجه مانع کار به درپوش خوبی است که هنوز هم در حال سوختن است.

رودخانه Dangori در مجاورت شد پر. این floodwater نیز مستغرق تمام جاده های منتهی به این سایت.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de