بیش از 600 ماهیگیر هندی در ایران به دنبال تخلیه بیش از coronavirus ترساندن

توسط سرپرستان

چنای: بیش از 600 ماهیگیر هندی از تامیل نادو و گجرات در ایران هستند و می خواهید به بازگشت به خانه پس از شیوع کروناویروس در کشور فعالان و اعضای خانواده گفت.

“شوهر من (یوسف ناب آنتونی) به نام به حال من صبح و گفت: کارفرما خواسته است او را و دیگران را ترک کنند. وجود دارد هیچ پرواز از جای خود و آنها قادر به بازگشت. ما بسیار نگران” آنی گفت: سرپرستان بیش از تلفن از Kanyakumari منطقه.

“شوهرم گفت: وجود حدود 600 ماهیگیران از تامیل نادو که قادر به بازگشت به هند” آنی اضافه شده است.

بخوانید| Coronavirus: هند سرسختانه 112 نفر از چین 124 از ژاپن

“این پرواز لغو شد. ما همه نگران… آنها ندارد, ماسک” Viji همسر Beltes است که در ایران نیز گفت: سرپرستان بیش از تلفن در یک صدای خفه.

ماهیگیران انجمن Neithal Ezhuchi Peravai رئیس جمهور جان لئونارد گفت: سرپرستان وجود دارد که حدود 600 ماهیگیر هندی وجود دارد که مایل به بازگشت.

“پرواز از جای خود را لغو و آنها قادر به بازگشت در اولین” هد گفت.

به عنوان در یک پیام صوتی فرستاده شده توسط رابینسون از Kariapattinam در Kanyakumari منطقه به لئونارد, تمام پروازهای لغو شده اند از محل خود.

“ما نمی دانیم که چگونه برای رسیدن به هند و نیز سفارت هند در ایران. ما را مجبور به بازگشت به هند” رابینسون گفت: در پیام.

لئونارد همچنین یک پیام Whatsapp از یک فرد که به عنوان خوانده شده: “ما در حال زندگی در Cheeru. در Cheeru مردم متاثر از Coronavirus. ما نیاز به کمک از سفارت هند. حداکثر مردم از تامیل نادو و گجرات.”

این فرد نیز در اعتراض به نخست وزیر نارندرا و تامیل نادو وزیر K. Palaniswami برای کمک و درخواست از سفارت هند در ایران به آنها کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>