عکس توسط نویسنده

لندن: بیش از 50 بریتیش نمایندگان مجلس از حزب محافظه کار و کارگر نیمکت با حضور در دو رویداد در مجلس عوام برای نشان دادن همبستگی با مردم کشمیر تحت اشغال.

حوادث یکی پس از دیگری برگزار شد به طور جداگانه توسط تحریک-e-کشمیر انگلستان و زنان شورای جامو کشمیر تعیین سرنوشت جنبش بین المللی (JKSDMI) و با حضور رئیس جمهور Azad Kashmir سردار مسعود خان و الطاف احمد Bhat ارشد کشمیری Hurriyat رهبر علاوه بر دیگران است.

این رویداد برای اولین بار به ریاست پل Bristow MP, معاون صندلی تمام گروه پارلمانی حزب در کشمیر و میزبانی توسط فهیم کیانی رئیس بجا کشمیر انگلستان است. آن را در اولین رویداد که در آن بیش از 50 نمایندگان مجلس ساخته شده ظاهر برای نشان دادن حمایت برای کشمیری مبارزه با اشغال هند.

محافظه کار حزب کارگر و حزب ملی اسکاتلند (SNP) نمایندگان مجلس که با حضور در این رویداد شامل جس فیلیپس; دبی ابراهیم; جک Dromey; والری واز; هیلاری بن; Tim Loughton; لوید راسل-john holl; راشل مک لین; Steve McCabe; Alison Thewliss; برندان o’hara; Marco Longhi; کالین Fletcher; Steve Baker; اندی مک دونالد; کیت Hollern; خالد محمود; Yasmeen قریشی; Fabian Hamilton; افضل خان; محمد Yaseen; آنتونی Higginbotham; سارا Britcliffe; جک Brereton; James دالی; Jonathan Gullis; جو Gideon ; Suzanne Webb; کیت Griffiths; لیلیان گرینوود; جیم مک ماهون; Dame Rosalie Winterton; Tracy Brabin MP; تونی Lloyd; و خداوند قربان حسین.

سخنرانان در تحریک-e-کشمیر رویداد گفت که نیروهای اشغالگر بودند ارتکاب دارد جنایت علیه بشریت در اشغال کشمیر که خواستار مداخله فوری جامعه بین المللی.

عکس توسط نویسنده

سخنرانان گفت که کشمیر شناخته شده بین المللی است اختلاف و هنوز در دستور کار شورای امنیت سازمان ملل اما دولت هند درگیر است در نقض قوانین بین المللی و کنوانسیون. سخنرانان به رسمیت شناخته شده است که هند و نگرش آن متخاصم سیاست های اضافه شده اند ابعاد منفی به قبر وضعیت حقوق بشر در معرض خطر به امنیت منطقه ای و تحمل آن شرایط اجتماعی و وضعیت اقتصادی مردم منطقه است.

سخنرانان اذعان کرد که نخست وزیر عمران خان بارها هشدار داد جامعه بین المللی است که, هندی, ماجراجویی می تواند مطرح نا معلوم خطری برای امنیت منطقه و فراتر از آن و در نتیجه هند باید پاسخگو باشند.

این Azad Kashmir رئیس جمهور گفت که هند یک جانبه و اقدامات غیر قانونی در 5 اوت سال 2019 باید منجر به یک بحران انسانی در کشمیر تحت اشغال هند به دلیل محاصره گذاشته شده توسط 900,000 به طور کامل مسلح نیروهای هند گذاشته 8 میلیون بیدفاع و بی صدا کشمیری. او به حاضران گفت که نسل کشی سازمان دیده بان صادر کرده است نسل کشی هشدار برای کشمیر. پس از اوت 5, کشمیری باقی مانده اند قطع ارتباط با دنیای خارج و منجر به کشته غیرنظامیان به علت کمبود مواد غذایی و دارو است.

عکس توسط نویسنده

سردار مسعود خان گفت: هند در تلاش است تا دفن مسئله کشمیر برای هفت دهه اما به سختی شکست خوردند به عنوان کشمیری’ مبارزه برای حق تعیین سرنوشت هرگز متوقف شد و با وجود دلخراش خشونت توسط نیروهای اشغالگر. او گفت: هند با استفاده از هر ابزار خشونت و تبلیغ در آن مجموعه و در عین حال آن را نمی تواند تعدیل روح کشمیری مردم است. رئيس جمهور گفت: امروز مسئله کشمیر می ایستد بین المللی است و مورد بحث در مجامع بین المللی و جهانی مجالس.

صحبت به مخاطبان پاکستان و کمیساریای عالی به انگلستان نفیس زکریا گفت که مسئله کشمیر یک نتیجه از نقض اصل اساسی پارتیشن طرح ها و دستکاری از علامت گذاری مرزهای. وی با ذکر این حساب تاریخی ثبت شده در مورخ بریتانیایی ، Alastair بره به مرز کمیسیون Sir Christopher Beaumont, هندی, وکیل G نورانی و فعال حقوق بشر ویکتوریا Schofield.

Faheem کیانی گفت که هند ارتکاب جنایت علیه بشریت از جمله کشتار جمعی گورهای جمعی تجاوز و جرم blindings در کشمیر تحت اشغال هند. او گفت که مردم از دست دادن ایمان در جامعه بین المللی و موسسات به منظور محافظت از حقوق بشر اگر آنها دخالت کند. او تشکر حزبی نمایندگان مجلس برای نشان دادن همبستگی با کشمیری که تحت یک مستند برای بیش از 150 روز.

رجا Najabat حسین به نام دولت هند بلافاصله پس از بالا بردن محاصره کشمیر. او از سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا برای ارسال واقعیت-پیدا کردن ماموریت به کشمیر برای دیدار با قربانیان هندی جنایات.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو