بیش از 40 آسام پلیس اهدای پلاسما برای کمک به مبارزه با COVID-19 بحران

توسط اکسپرس سرویس خبری

گواتی: پاسخ به آسام دولت است تماس, 43 پرسنل پلیس که در حال حاضر بهبود از COVID-19 جلو آمد و خود را اهدا پلاسما.

این آسام پلیس در همکاری با دولت در بخش بهداشت و درمان در حال سازماندهی اهدای پلاسما اردوگاه در گواتی که در آن 67 پلیس داده بود. پس لازم است غربالگری 43 از آنها یافت می شود واجد شرایط. بعد همه آنها خود را اهدا پلاسما.

به رسمیت شناختن خدمات خود را به نوع بشر وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما مدیر کل پلیس Bhaskar Jyoti Mahanta و دیگران روساي آنها. سرما صحبت بسیار بسیار از آسام پلیس برای رهبری مبارزه با COVID-19 از جلو.

“آسام پلیس جلو آمد برای اهدای پلاسما برای یک علت نجیب به صرفه جویی در زندگی می کند. خود را قربانی و سهم خواهد بود نوشته شده با جوهر طلایی” وزیر گفت.

دنبال COVID-19 روز رسانی های زنده در اینجا

او گفت: آسام پلیس نیز عنوان مثال مجموعه با ارائه دارو به نیازمندان در طول مستند و به دنبال پس از رفاه شهروندان ارشد که به تنهایی زندگی می کنند.

Mahanta گفت: این یک لحظه غرور و افتخار برای پلیس سازمان است. “به عنوان مثال تعیین شده توسط پلیس را نه تنها تقویت روحیه کسانی که از این سازمان که هنوز تحت درمان است, اما آن را نیز به یک بارقه امید مردم به دولت,” او گفت:.

آخرین ماه سرما گفته بود که پلاسما درمانی شد موثر ترین برای Covid-19 بيمار. در حالی که درخواست تجدید نظر به بهبود مردم برای اهدای پلاسمای او گفته بود که چنین افرادی را درمان ترجیحی در مصاحبه های شغلی و امکانات دولتی در آینده است.

“مشاهدات در ایالات متحده و هند هستند که پلاسما درمانی است و هیچ تاثیر منفی و 90 درصد بیماران بهبود می یابند اگر پلاسما داده می تواند در یک حالت متوسط یک فرد بیماری است. تنها کسانی بودند که در درمان فشرده برای Covid-19 می توانید آن را اهدا کنید. جامعه اذعان خواهد کرد که سهم از چنین افرادی با توجه به اینکه یکی از پلاسما می تواند صرفه جویی در زندگی دو,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>