بیش از 1.60 لاخ امکانات بهداشتی عامل بدون اجازه: CPCB به NGT

توسط PTI

دهلی نو: مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB) گفت: ملی سبز, دادگاه روز شنبه که بیش از 1.60 لاخ امکانات بهداشت و درمان در سراسر کشور را به دست آورد لازم را تحت زیستی-پزشکی مدیریت پسماند (BMWM) قوانین و در حال اجرا بدون مجوز.

اوج آلودگی نظارت بر بدن گفته های سبز پانل که طبق گزارش سالانه ارائه شده توسط دولت کنترل آلودگی تخته از 2,70,416 امکانات بهداشتی تنها 1,11,122 واحد را برای اعمال اختیارات و 1,10,356 HCFs به دست آمده اند مجوز تحت BMWM قوانین 2016.

از این 2,70,416 nos از HCFs تنها 1,10,356 HFCs مجاز تا سال 2019 آن را گفت.

“به غیر از کسانی که اعمال می شود و کسانی که به دست آمده مجوز وجود دارد حدود 50000 امکانات بهداشت و درمان که نه اعمال و نه گرفته مجوز” CPCB گفت: در آن گزارش.

یک نیمکت رهبری NGT رئیس دادگستری Adarsh کومار Goel به کارگردانی متحده به منظور تسریع در روند تکمیل آن توسط 31 دسامبر و یک فایل انطباق گزارش با CPCB.

بر اساس این گزارش 25 دولت و اتحادیه سرزمین خود را به اتمام موجودی از تمام امکانات بهداشت و درمان و 10 یعنی; آسام کرالا, Mizoram, West Bengal, Jharkhand, Chhattisgarh, گوا, Gujarat, مگالایا و Uttarakhand در عین حال به آن را انجام دهد.

دادگاه خواست این کشورها برای تسریع در روند تکمیل همان مثبت توسط 31 دسامبر 2020 و یک فایل انطباق گزارش با CPCB.

این گزارش گفت: هیچ رایج پزشکی درمان ضایعات امکانات (CBWTFs) در هفت متحده و UTs یعنی — Andaman & Nicobar, آروناچال پرادش گوا Lakshadweep, میزرم ناگالند و هند برای تهیه خدمات درمان و دفع زباله پزشکی.

آن گفت که این کشورها در حال مدیریت دفع زباله پزشکی با موجود اسیر امکانات درمان با نصب امکانات مراقبت های بهداشتی و یا عمیق دفن زباله.

این کشورها گزارش داده اند که آنها تحت فرایند راه اندازی جدید CBWTFs این گزارش گفت:.

با توجه به “نظارت از مراکز درمانی مانند بیمارستان دامپزشکی, حیوانات, خانه, AYUSH بیمارستان ها و غیره در آن است اظهار داشت که Andaman & Nicobar, آسام, جامو و کشمیر, مانیپور, Andhra Pradesh, Chhattisgarh, Karnataka, مگالایا, Nagaland, Rajasthan و تریپورا ارائه نشده است هر گونه اطلاعات.

CPCB انجام شده به صورت تصادفی بازرسی دامپزشکی بیمارستان ها و خانه های حیوانی و مشاهده شده است که اکثر آنها به دست آمده مجوز از تجویز قدرت.

“بیمارستان ها باید ثبت نشده با CBWTFs برای درمان و دفع اولی تولید شده در بیمارستان دامپزشکی.

“هیچ تفکیک زباله در مبدا است که انجام می شود از طریق جدا رنگی مجموعه مخازن و سوابق نگهداری نیست” این گزارش گفت:.

دادگاه همچنین اشاره کرد که 150 نفر از 200 CBWTFs باید ارتباط با سرور مرکزی از CPCB برای انتقال آنلاین مستمر و انتشار و سیستم های نظارت است.

“CBWTFs در گجرات تامیل نادو MP و بنگال غربی نصب شده اند CBWTFs در کلیه امکانات, اما, برخی از CBWTFs هنوز به اتصال با CPCB سرور” دادگاه اشاره کرد و گفت که شکاف باید حل شوند.

این NGT تصریح کرد زودتر خود را جهت اساسی از منطقه برنامه ریزی کمیته برای نظارت بر محیط زیست منطقه پوشش برنامه های مهم مسائل زیست محیطی است.

“ما همچنین پیدا کردن آن لازم است به نیاز دولت کنترل آلودگی تخته برای تعیین وضعیت رعایت هنجارهای توسط CBWTFs به خصوص که هیچ زباله پزشکی است از دفع توسط CBWTFs در هر مکان در یک به شیوه ای غیر قانونی و همان گزارش به CPCB” آن گفت:.

سبز پانل کارگردانی تمام متحده و اتحادیه مناطق که فاقد انطباق به برداشتن گام های بیشتر و گزارش های خود را به CPCB آنلاین.

“بیشتر تلفیقی گزارش می شود گردآوری شده توسط CPCB بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از تمام کنترل آلودگی تخته به عنوان در تاریخ 30 نوامبر سال 2020” را NGT گفت.

جهت آمد و در یک درخواست ثبت شده توسط یک روزنامه نگار بر اساس Shailesh سینگ به دنبال دستورالعمل ها برای بسته شدن تمام بیمارستان و تجهیزات پزشکی و گیاهان دفع زباله که مطابق با مدیریت زباله قوانین.

آن را تا به حال ادعایی که دستمال-وانت بودند مجاز غیر مجاز و حمل و نقل زباله و آنها دفع آن در غیرعلمی شیوه ای.

PTI PKS RKS RKS 07211615 NNNN

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>