‘ظالمانه” و “غیر دموکراتیک’: Marianne Williamson, انفجار James Carville نظرات در مورد دموکرات ها حمایت بایدن

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری ماریان ویلیامسون به نام دموکرات استراتژیست James Carville این مشاجره که دموکرات ها باید متحد پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن “ظالمانه” و “غیر دموکراتیک.”

“من فکر می کنم آنچه که ما ممکن است شروع به دیدن و من می خواهم کسی در پانل به وزن در این, ما ممکن است دموکرات ها شروع به درخواست ساندرز ‘بیایید کشیدن نیست این چیزی که بیش از هر, ما باید به,'” Carville گفت: سه شنبه شب اصرار دارد که مستقل ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز’ سه شنبه عملکرد “نشان داد هیچ چیز” با آفریقایی-آمریکایی و “تحصیل زنان سفید.”

ظاهر می شود در روز چهارشنبه نسخه ای از “داستان با Martha MacCallum,” ویلیامسون یک ساندرز حامی به حال کلمات قوی برای Carville.

تماشا کنید:

“بود که ظالمانه” او گفت:. “James Carville بود که ظالمانه است. آن را غیر دموکراتیک. چه با شما تماس کالیفرنیا ، و شما می دانید, James Carville سیاسی است که از عمل. اگر برنی ساندرز بود خود را نامزد او می گفت می شود مخالف است.”

“شما می دانید این است که امریکا” ویلیامسون ادامه داد. “ما اجازه مبارزات اتفاق می افتد. ما اجازه مقدماتی اتفاق می افتد. و این چیزی است که ما در اینجا انجام دهید. و ما اجازه دهید مردم تصمیم بگیرند. این راه خیلی زود به توان گفت این است که بیش از. من می دانم James Carville به اسب مورد علاقه اش در این مسابقه بود که برای ناخوانده.” (مرتبط: برنی ساندرز تماس James Carville یک سیاسی ‘هک’)

ماه گذشته هنگامی که آن را به نظر می رسد که Sanders, اعتراف سوسیالیستی می تواند برنده دموکرات نامزدی Carville گفت که او “ترس از مرگ” است که با قرار دادن سناتور ورمونت در بالای بلیط می تواند منجر به آسان انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de