سیاسی دانشمند بیل کریستول توییتی “ما همه دموکرات ها در حال حاضر” روز شنبه, رسم, واکنش های قوی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در سراسر اینترنت.

“نه احتمالا برای همیشه; نه شاید برای یک روز پس از نوامبر. 3, 2020; نه در هر موضوع و یا در هر راه تا آن زمان” کریستول نوشت. “اما برای زمان حال به می گویند: ما همه دموکرات ها در حال حاضر.”

کریستول که در خدمت به عنوان سردبیر از در حال حاضر از بین رفته هفتگی استاندارد تا زمانی که آن را خورده در سال 2018 شد به احتمال زیاد در واکنش به سنا 51-49 رای نشدن شاهدان در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تنها دو جمهوری خواهان ایالت یوتا میت رامنی و مین سن. سوزان کالینز را شکست صفوف به سمت دموکرات ها که امیدوار بود به سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگران به شهادت علیه رئیس جمهور.

کریستول بلند برجسته “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” شکل در neoconservative راست که در حال حاضر کمک می کند تا اجرای سدی بود و حتی نظر خود را در انتخابات به عنوان اواخر به عنوان اواسط سال 2018 است. او انداخت و او را حمایت از توافق اولیه با چالش سابق یک مدت ایلینوی کنگره جو والش در سال گذشته است. (مرتبط: Devin Nunes برخی از ‘خبر بد برای تاکر پس از سنا رای بدون در شهود)

کریستول را صدای جیر جیر به خود جلب کرد مقدار زیادی از واکنش از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران در توییتر آغاز سابق فاکس نیوز نویس Todd Starnes که شوخی که سدی در ویرایشگر “در نهایت بیرون آمد سیاسی گنجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im