درهای ما برای همه باز می گوید PML-N عباسی در کراچی بازدید

شهيد Khaqan عباسی و احسان اقبال صحبت کردن با رسانه ها در کراچی. عکس: Geo News screengrab

نخست وزیر سابق شهيد Khaqan عباسی در روز پنج شنبه گفت: هیچ بزرگ اتحاد مورد نیاز بود به سرنگونی دولت به مردم پاکستان انجام می دهد که خود را دارند.

PML-N رهبر این اظهارات را در حالی که صحبت کردن با رسانه ها پس از سفر خود به Quaid-e-Azam این آرامگاه در کراچی در کنار احسن اقبال.

“وجود دارد هیچ تورم در طول PML-N تصدی” عباسی گفت. “کراچی شد شهرستان نور در سال 2018 و وجود صلح در کلان شهر.”

صحبت در مورد رکورد تورم در این کشور نخست وزیر سابق گفت: “امروز مردم رنج می برند از آنجا که از رکورد تورم است. “عمران خان مسئول این افزایش قیمت در کشور. ما هرگز دیده می شود نرخ تورم در این کشور است. این وضعیت طبیعی نیست.”

نخست وزیر سابق اضافه شده است که PML-N خواهد برنده انتخابات آینده.

“ما نه تشنه قدرت, ما فقط می خواهید برای برقراری نظم در کشور است. این کشور نمی تواند پیشرفت در این زمان محیط زیست است. در سال 2018 به ما گفته بود انتخابات بحث برانگیز شد و این پاکستان بود که در مواجهه با خطرات ناشی از داخل,” او گفت:. “هیچ دموکراسی در Quaid پاکستان اما دیکتاتوری است.”

“ما قدرت ما فقط می خواهیم این کشور را به پیشرفت. جهان است در جایی دیگر و پاکستان در جایی دیگر. این همه کشور و ما آن را می خواهم برای رفتن به جلو و پیشرفت,” او اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که اگر یک اتحاد تشکیل شد به حذف دولت عباسی گفت: وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک. “ما به کراچی برای دیدار با هر کس. درهای ما باز برای همه است.”

عباسی همراه با دیگر PML-N رهبران احسن اقبال Marriyum اورنگ زیب و Musadik ملک وارد کراچی در روز پنج شنبه برای یک سفر رسمی دو روزه برای دیدار با رهبران احزاب سیاسی مختلف.

صحبت کردن با خبرنگاران پس از ورود در فرودگاه اقبال گفت: آنها قرار بود برای ادای احترام در Quaid-a-اعظم آرامگاه پس از اینکه به قید وثیقه.

“این همان شهرستان بوده و توپی از قتل های هدفمند و اخاذی” اقبال گفت. “PML-N آورده صلح به شهر.”

وزیر کشور سابق ادامه داد: “در طول دوران تصدی بیش از 200 کارخانه هایی که بسته شده بود دوباره باز شد.”

او افزود که آنها آمده اند به کراچی با PML-N supremo نواز شریف پیام. “این شهر دستور به سرقت رفته بود در سال 2018 است. این خواهد بود PML-N قلعه” اقبال گفت.

PML-N رهبران جریان بازدید از این شهر دیدار خواهد کرد و با رهبران جنبش متحده قومی پاکستان پاکستان Sarzameen پارتی, Jamaat-e-Islami و دکتر فاروق ستار به رهبری جناح از جنبش قومی متحده به بحث در مورد وضعیت سیاسی کشور و کراچی پیش از انتخابات بدن محلی در این شهرستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>