The Academy of Motion Picture Arts and Sciences نیاز به فیلم برای دیدار با “نمایندگی و شمول استاندارد” قبل از واجد شرایط بودن برای جوایز.

اسکار نمی فاش کردن هر گونه اطلاعات بیشتر از استانداردهای جدید با توجه به انتشار اخبار به اشتراک گذاشته شده توسط این سازمان جمعه.

“در حالی که آکادمی ساخته شده است که گام های ما می دانیم که وجود دارد خیلی بیشتر کار انجام شود به منظور اطمینان از عادلانه فرصت ها در سراسر هیئت مدیره” آکادمی مدیر عامل سحر هادسون در بیانیه ای گفت. “نیاز به پرداختن به این موضوع ضروری است. به این منظور ما را اصلاح خواهد کرد و در ادامه به بررسی—ما قوانین و روش های به اطمینان حاصل شود که همه صداها شنیده ها و جشن گرفته می شود.”

“از طریق فداکاری تمرکز و تلاش های هماهنگ از هیئت مدیره ما از فرمانداران و اعضای شعبه کمیته اجرایی آکادمی پیشی گرفته است اهداف ما A2020 ابتکار” آکادمی جمهور دیوید روبین گفت. “اما به راستی دیدار این لحظه ما باید درک کنیم چقدر بیشتر باید انجام شود و ما باید گوش بیشتر بدانید, در آغوش چالش و نگه داشتن خود و جامعه ما پاسخگو باشد.” (مرتبط: جوایز اسکار در نهایت پرداختن به #OscarsSoWhite)

ابتکار ایجاد شد به “پیشبرد گنجاندن در صنعت سرگرمی و افزایش نماینده در آن عضویت و بیشتر فیلم جامعه است.”

نیروی کار متشکل از رهبران صنعت تشکیل خواهد شد تا پایان ماه جولای به انتشار اخبار.

این حرکت برای تبدیل شدن به بیشتر فراگیر می آید پس از اسکار شد, انتقاد در سال 2016 تحت هشتگ #OscarsSoWhite پس هیچ مردم رنگ شد, نامزد دریافت جایزه برای دو سال در یک ردیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im