فیلمساز مستند جولیا Reichert با استفاده از یک خط از “مانیفست کمونیست” در طول یکشنبه شب سخنرانی پس از برنده شدن جایزه اسکار برای بهترین فیلم مستند.

“فیلم ما این است که از اوهایو و چین اما آن را واقعا می تواند از هر نقطه که مردم را در یک یونیفرم, پانچ, ساعت تلاش برای ایجاد یک زندگی بهتر” Reichert گفت: پس از برنده شدن جایزه. “ما اعتقاد داریم همه چیز بهتر خواهد شد وقتی که کارگران جهان متحد شوید.”

“کارگران جهان متحد شوید” است که به خوبی شناخته شده خط از “مانیفست کمونیست” توسط فردریش انگلس و کارل مارکس. ترجمه “Proletarier aller Länder vereinigt Euch!” در آلمانی آن را به معنی “پرولترها از همه کشورها متحد شوید!” اما رایج شد در زبان انگلیسی به عنوان “کارگران جهان متحد شوید! شما باید چیزی برای از دست دادن اما زنجیره های خود را!”

Reichert را در فیلم مستند “آمریکا کارخانه” همکاری با کارگردانی استیون Bognar, اولین تصویر از زمین بالاتر محصولات این تولید متعلق به شرکت سابق زن و شوهر اول باراک و میشل اوباما.

خبرنگار هالیوود توصیف Netflix مستند به عنوان یک کرونیکل از “رها جنرال موتورز کارخانه ماشین بازسازی شده توسط یک میلیاردر چینی, کائو Dewang به عنوان یک پست-صنعتی اوهایو شیشه کارخانه Fuyao شیشه ای امریکا. فیلم برداری از خوش بینی از دیتون ساکنان در مورد آینده خود و سپس وقایع آنها را پایدار افزایش تقاضا با مدیریت گریزان سود.” (مرتبط: دانش آموزان می گویند کتاب مقدس خطرناک تر از مانیفست کمونیست)

73 ساله فیلمساز است که در حال حاضر تحت شیمی درمانی برای درمان سرطان ترمینال با توجه به هالیوود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im