مهمات کارخانه ارائه 285 تخت در انزوا بخش در سراسر کشور برای مبارزه با COVID-19

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: مهمات کارخانه هیئت مدیره است که توابع تحت وزارت دفاع (وزارت دفاع) است پنوماتیک با 285 تخت در انزوا بخش در سراسر کشور برای مبارزه با COVID-19.

“مهمات کارخانه تخته (OFB) تعیین شده 285 تخت برای جداسازی بخش های در دست زدن به کروناویروس (COVID-19) موارد گفت:” وزارت دفاع.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

این تخت در حال گسترش در سراسر کشور با چهل اختصاص داده شده در بیمارستان ها در خودرو کارخانه Jabalpur, سی و هر یک در فلزی و کارخانه فولاد Ishapore تفنگ و پوسته کارخانه Cossipore مهمات کارخانه خدکی, مهمات کارخانه کانپور مهمات کارخانه Khamaria و مهمات کارخانه Ambajhari, 25 در کارخانه مهمات Ambernath و 20 هر وسیله نقلیه سنگین کارخانه آوادی و مهمات کارخانه میڈک.

علاوه بر این OFB است همچنین ساخت و آماده سازی برای تولید تجهیزات حفاظت شخصی و ماسک صورت برای دیدار با الزامات مورد نیاز در هماهنگی با HLL Lifecare محدود PSU تحت وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW).

این OFB است راه اندازی این جداسازی بخش در هماهنگی با MoHFW.

این بخش اضافه خواهد شد برای آماده سازی ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی و سازمان های مختلف به وزارت دفاع همکاری با سازمان های دولتی برای ارائه پزشکی و تدارکات پشتیبانی می کند.

این OFB شامل یک گروه از 41 مهمات کارخانه تشکیل قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه صنعتی تا عملکرد در وزارت دفاع تولید از وزارت دفاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>