مخالفت با تدبیر استراتژی برای ‘شکست خورده دولت ایران پس از عید جلسه

مخالفت با تدبیر استراتژی برای ‘شکست خورده دولت ایران پس از عید جلسه

لاهور: احزاب مخالف تصمیم گرفته اند به تدبیر یک استراتژی برای فردی گری از وقت “شکست دولت” در بعد از عید جلسه PPP رئیس بلاول بوتو-زرداری و PML-N جمهور Shehbaz Sharif روز سه شنبه گفت.

رهبران دو کشور در مورد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی پس از یک سری از جلسات که رهبران اپوزیسیون تشکیل امروز جلوتر از همه احزاب کنفرانس که قرار است به اتفاق به زودی پس از Eid ul Adha.

“PPP, PML-N و دیگر احزاب اپوزیسیون متحد هستند و باید با تشکیل یک اجماع که وقت دولت ساخته شده است که تاریخی خسارت به اقتصاد کشور را” Shehbaz گفت: به عنوان او ایستاده بود در کنار مصطفی و اعضای مختلف از PPP و PML-N رهبران.

PML-N رئیس جمهور گفت: تورم رسیده به آسمان بالا نسبت در پاکستان در میان coronavirus با وجود قیمت همان کالاها پایین تر بودن در سراسر جهان است.

“متاسفانه دولت هیچ پاسخ برای این” او اظهار تاسف کرد.

“در تمام فعالیت های سیاسی من را دیده اند هرگز با کمبود گندم ناشی قبل از برداشت از کالا. حتی وزرای دولت در حال تعجب در این است,” او گفت:.

“ما همچنین شاهد یک بحران بنزین پس از آن تاریخی Rs35 افزایش مشاهده شد در قیمت,” او گفت: “وقت دولت ساخته شده است که زندگی مردم کاملا پر از بدبختی است.”

او گفت که چند نفر از دست معیشت خود را با توجه به سیاست های اتخاذ شده توسط دولت است و در حال حاضر حتی اگر یک تاجر است که اطمینان از ایمنی هیچ کس خواهد بود علاقه مند به سرمایه گذاری سرمایه خود را در طول این دولت تصدی.

Shehbaz گفت: او معتقد است که “انتخاب دولت” است و نه قادر به در حال اجرا در این کشور امور و آن را “به طور کامل شکست خورده” است که آن را به شمار “یک خطر برای مردم” اگر آن باقی می ماند در دفتر هر بیشتر.

“امروز در دیدار با مصطفی تصمیم بر آن شد که پس از عید, این Rehbar کمیته خواهد بحث در مورد مسائل شایع و توصیه می فرستاده شود به APC (تمام احزاب کنفرانس),” او گفت:, و اضافه کرد که APC خواهد شد و سپس finalse برنامه اقدام گرفته شود به سرنگونی دولت است.

پاسخ به یک سوال ملی پاسخگویی دفتر (NAB), Shehbaz گفت که مخالفان می خواستند برای پایان دادن به “فاشیست” سیاست ضد پيوند ناظر و تاکید کرد که مخالفان است در برابر پاسخگویی در کشور است.

PML-N رهبر گفت که دیوان عالی کشور اسلامی ایدئولوژیک شورا و نوار انجمن تا به حال توصیه به دولت دوباره پاسخگویی بدن به قانون است.

‘عمران خطر به زندگی مردم’

مصرف بیش از کنفرانس مطبوعاتی مصطفی گفت که coronavirus وضعیت و Shehbaz بهداشتی در حال حرکت بودند به سمت بهبود نامیده می شوند و این خبر خوبی برای کشور است.

ابراز Shehbaz نگرانی کرد و گفت که توافق هسته ای-رهبری دولت تبدیل شده بود “خطری برای مردم زندگی” سلامت و اقتصاد کشور است.

“همه احزاب سیاسی در یک صفحه به سرنگونی دولت وقت” او گفت:.

این دولت برای اولین بار در تاریخ پاکستان که در طول تصدی وجود داشته است دزدی در شکر و گندم و بنزین و کالاهای اساسی, قرائتی گفت.

PPP صندلی سوال که چرا “هیچ پروب آغاز تا کنون در برابر این رسوایی فساد مرتبط با PTI-رهبران”.

“هیچ دولتی دیگر داده است به عنوان بسیاری از NROs به عنوان PTI.”

قرائتی گفت که مخالفان همچنان به مبارزه برای حفظ حقوق اساسی مردم پاکستان.

پاسخ به یک سوال گفت که انتخابات میان دوره ای و در خانه را تغییر دهید بر روی کارت و که این امر می تواند در بحث APC.

قرائتی در دیدار فضل

رهبران احزاب مخالف دولت برگزار شد پشت به پشت جلسه امروز به منظور تصمیم گیری استراتژی برای راه اندازی یک ضد دولتی جنبش پس از Eid ul Adha و نهایی دستور کار برای آینده APC.

قرائتی برای اولین بار ملاقات JUI-F رئیس فضل الرحمان در یک هتل امروز و بعد رفت و به دیدار Shehbaz در مدل شهر محل اقامت در استان.

صحبت کردن با رسانه ها پس از دیدار جاستین و فضل رحمان صحبت از مخالفان راه رفتن به جلو.

قرائتی گفت: در این جلسه آنها در مورد APC برگزار می شود پس از Eid ul Adha. تصمیم مربوط به انتخابات میان دوره ای خواهد بود ساخته شده از طریق پلت فرم متحد مخالفت او اضافه کرد که در آنها خواست برای حل و فصل این کشور را به چالش به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“هر آنچه که ما در مورد صحبت کردیم امروز نتایج آن آغاز خواهد شد به نظر می رسد پس از عید” PPP گفت.

از سوی دیگر فضل تاکید کرد که Rehbar کمیته تدوین پیشنهادات به عنوان یک دستور کار بر اساس آن APC خواهد برگزار خواهد شد.

“در انتخابات گذشته [2018] مشترک انسان دستور به سرقت رفته بود. ما می خواهیم که پشت” JUI-F رهبر تاکید کرد.

“گام های دولت در زمان بیش از دو سال گذشته مطرح شده سوال در مورد بقای دولت,” او اضافه شده است. “هنگامی که [نخست وزیر] عمران خان حرکت اولویت اول ما خواهد بود که در مسیر بازگشت اقتصاد کشور است.”

فضل در مورد وضعیت سیاسی با Shehbaz

Shehbaz و فضل توافق برای برگزاری یک Rehbar جلسه کمیته پس از Eid-ul-ازهاری برای ارسال وقت PTI-led دولت در بسته بندی.

JUI-F رئیس سفر کرده بود PML-N رهبر در مدل شهر اقامت دیروز که در آن دو طرف در این کشور وضعیت سیاسی و صحبت در مورد یک استراتژی در برابر توافق هسته ای-رهبری دولت است.

Shehbaz تا به حال ناودان دولت برای عدم کنترل بنزین و آرد و دیگر بحران گفت PTI رهبری داده بودند و هیچ چیز را به مردم پاکستان است. تشریح آن زمان مناسب به خلاص شدن از شر رژیم او تا به حال اشاره کرد که آزادی مارس برگزار شده توسط ابوالفضل در اوایل سال جاری بود که سیاسی نشان می دهد.

فضل از سوی دیگر گفته بود همه احزاب مخالف شد و در همان صفحه که PTI دولت تشکیل شده بود پس از تقلب در سال 2018 انتخابات عمومی. او تاکید کرد که فقیر و بی بضاعت شده بود غرق در بحران اقتصادی ناشی از وقت رهبری است.

یکی در یک جلسه بین این دو به مدت یک ساعت و نیم. هر دو رهبر توافق کرده است که یک برنامه برای ارسال به دولت بسته خواهد بود ارائه شده در APC نشست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>