مخالفت تماس APC پس از Eid-ul-ازهاری برای ضد دولت استراتژی

مخالفت با شما تماس گرفته همه احزاب کنفرانس (APC) بلافاصله پس از Eid-ul-ازهاری را به تدبیر یک استراتژی مشترک علیه دولت, PML-N و PPP روز دوشنبه اعلام کرد.

دو طرف اعلام کرد راه اندازی یک اقدام مشترک کمیته که شامل PML-N خواجه آصف شهيد Khaqan عباسی, رعنا Sanullah, Marriyum اورنگ زیب. آن را نیز باید PPP نمایندگی در فرم از نوید قمر شری Rehman, Farhatullah بابر و نایر بخاری. از ANP, میان Ifthikar و امیر حیدر خان هوتی خواهد بود بخشی از این کمیته در حالی که سناتور میر Kabeer شاهی از حزب ملی نیز از ویژگی های آن است.

این کمیته خواهد بود مسئول برای آینده با یک استراتژی مشترک علیه دولت.

PPP رهبر قمر زمان Kaira که قبلی اتومبيل حمل و نقل متمرکز شده بود در وادار کردن دولت به ایجاد pro-مردم سیاست. او گفت که این کمیته با تمرکز خواهد بود به تعیین یک راه برای خلاص شدن از شر این ملت از این دولت است.

“بسیار جدی و حساس قانون را به جای” او گفت:. “احزاب مخالف باید هماهنگی که قبلا اما ما نیاز بیشتری به انجام,” او اضافه شده و گفت که “قانون جامع’ مورد نیاز بود از طریق یک طرح مشترک توسط هر دو طرف.

پرداختن رسانه ها پس از جلسه PPP رهبری, PML-N بی باک احسان اقبال گفت که PPP و PML-N در توافقنامه ای که دولت فعلی بود مقصر بحران اقتصادی که پاکستان بود رفتن را از طریق.

“هیچ دولتی در قرن 21 را می توانید در ادامه به وجود داشته باشد با چنین floundered اقتصاد,” او گفت:, و اضافه کرد که بهبود خلق استاندارد زندگی از سوال بود به عنوان دولت بود و زندگی بسیار سخت برای توده ها.

“کسی که تا به حال یک ماشین است که در حال حاضر [سمت چپ] موتور. کسی که تا به حال یک موتور سیکلت است در حال حاضر راه رفتن [با توجه به شرایط ضعیف اقتصادی]. مردم نمی توانیم آموزش و پرورش برای فرزندان خود. این کارگران کشاورزان و فارغ التحصیلان با درجه نگران هستند,” او اضافه شده است.

او گفت که پاکستان در مواجهه با تهدیدات داخلی و خارجی با توجه به هيأت دولت.

“خلاص شدن از این دولت است که در راستای خواسته های مردم پاکستان” او گفت:. “همه احزاب کنفرانس نامیده خواهد شد بلافاصله پس از Eid-ul-ازهاری با مشاوره از همه احزاب است.”

اقبال گفت که دولت در تلاش بود تا اعمال قانون با استفاده از Financial Action Task Force است (FATF) شرایط به عنوان بهانه ای برای تصویب یک قانون بود که “نه NAB پدر آن پدر بزرگ”.

او گفت که دولت با آوردن یک قانون که بر طبق آن مقامات می تواند هر فرد دستگیر و به مدت 90 روز بدون وثیقه. “پس از [90 روز] این بازداشتگاه می تواند برای دیگر تمدید 90 روز بدون وثیقه. و منظور صادر خواهد شد توسط وزیر کشور و پنجاب صفحه اصلی, منشی,” او اضافه شده است.

او گفت که هر رسانه کارگر, سیاستمدار, سیاسی, کارگران, بازرگان یا تاجر می تواند به زندان فرستاده شده توسط این دولت جعلی دخترک تهیه شده توسط دادستان که متهم فردی از انتقال پول از طریق حواله دادن/هوند.

“ما نمی توانیم اجازه به دولت تحمیل “سیاه قوانین’ در پاکستان زیر لباس FATF به دلیل که فرد آزادی بیان سرکوب است,” او گفت:.

PPP رهبر قمر زمان Kaira گفت که ” NAB-نیازی nexus شد افزایش نقش آن روز به روز. او گفت که نبود یک رهبر مخالفان در پاکستان امروز که دچار نشده بود بازداشت غیر قانونی و یا جداسازی شکنجه دست NAB.

او ناودان دولت برای نگه داشتن رهبران اپوزیسیون Khursheed شاه و حمزه Shehbaz در بازداشت است. “این دولت نیز مسئول خفه کننده رسانه,” او گفت: reprimanding مقامات برای دستگیری جانگ/Geo Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman و تماس خود را برای آزادی فوری.

در پاسخ به سوال Kaira گفت که هر دو طرف در توافق است که وقت دولت بود که “مشکل” است و آنها باید برای رهایی ملت از آن است.

“من در حال حاضر گفت که این دولت مشکل است,” او گفت:. “هر دو طرف معتقدند که این کشور باید از شر این دولت, “او گفت:.

PML-N هیئت می رسد در Bilawal خانه

قبلا یک PML-N هیئت رسیده قرائتی خانه در روز دوشنبه برای دیدار با PPP رئیس نهایی در دستور کار برای پیشنهاد همه احزاب کنفرانس (APC).

با توجه به جزئیات این هیئت شامل حزب مخالف بالا برنج رهبری از جمله احسن اقبال سعد رفیق و ایاز صادق.

دیروز, PML-N جمهور و رهبر اپوزیسیون در مجلس ملی Shehbaz Sharif نیز برگزار تلفنی گفتگو با مصطفی در این زمینه است.

همچنین بخوانید: حزب دیدار خواهد کرد و دیدار با PPP رئیس فردا به بحث در مورد چند حزب کنفرانس: PML-N

Bilawal تا به حال در مورد پرسش Shehbaz رفاه و بیان آرزوهای خوب برای سلامت خود را.

در پاسخ Shehbaz نیز با ارسال پیامی از حسن نیت برای رئیس جمهور آصف علی زرداری سلامت.

Bilawal و Shehbaz جلسه بر روی کارت

با توجه به گزارش های خبریاپوزیسیون جنبش برای سرنگونی دولت است که انتظار می رود برای به دست آوردن شتاب در هفته آینده به عنوان قرائتی بازديد لاهور.

منابع گفت: اخبار حتی اگر PML-N جمهور Shehbaz Sharif نمی تواند در دیدار با مصطفی در سه نوبت و هنوز به طور کامل خوب او رو به بهبود است و یک جلسه با کفاشیان رئیس است که بر روی کارت.

قرائتی و پدرش رئیس جمهور سابق آصف زرداری تا به حال میزبانی JUI-F رئیس مولانا فضل الرحمان در کراچی در هفته گذشته با وجود زرداری بودن ممنوع توسط پزشکان خود را برای دیدار با بازدید کنندگان.

Rehman بسیار سخت در تلاش برای تشکیل چند حزب کنفرانس برای بیرون راندن دولت است. نشست بین JUI-F و PPP رهبری مثمر ثمر بود با هر دو طرف موافقت خود را برای تشکیل زیر یک گردهمایی از همه احزاب مخالف.

بر اساس این گزارش: “JUI-F رئیس مشتاق است برای قرار دادن تا مجامع به حذف دولت و یا از طریق هر روش اما رهبران حزب مردم باید تفاوت رویکرد از آنجا که آنها می خواهند برای بیرون راندن دولت فدرال و یا حداقل نخست وزیر اما آنها مخالف انحلال این مجامع.”

آن اضافه شده است که PML-N نیز تمایلی به موافقت ناراحت عمده و بدون اطمینان از تازه نظر سنجی که انجام شده تحت قوانین جدید که جلوگیری از تقلب.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>