مخالفان حکومت متحده هدف قرار دادن صدای انتقادی از دولت های محلی را از دست داده و COVID-19: JP Nadda

توسط PTI

دهلی نو: BJP جمهور J P Nadda روز دوشنبه گفته اند که احزاب مخالف از “ناعادلانه” هدف قرار دادن حزب کارگران و صداهای مستقل در رسانه های اجتماعی به صورت نقد و از دست زدن به COVID-19 بحران در کشورهای که در آن آنها در قدرت هستند.

Nadda گفت این است که “غیر قابل قبول” در پر جنب و جوش دموکراسی و تاکید کرد که حزب او می ایستد و با هر BJP کارگر حامی و خیر خواه که هدف آن “ترس از خود بی مرام سیاست گرفتن در معرض”.

“در چند روز گذشته مشاهده شده است که در مخالفت با حکومت متحده دستگاه دولتی استفاده شده است ناعادلانه به هدف BJP کارگران و صداهای مستقل در رسانه های اجتماعی در انتقاد از دولت های محلی را از دست داده و COVID. در یک پر جنب و جوش دموکراسی این غیر قابل قبول است” او در توئیتر خود نوشت.

“ما در دفاع از حق خود به آزادی بیان و مقاومت در برابر این نیروهای استبدادی در چارچوبی دموکراتیک” Nadda مطمئن BJP کارگران و به خوبی wishers.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

فرهنگ بحث و انتقاد از کسانی که در زندگی عمومی است که بخشی جدایی ناپذیر از یک روند دموکراتیک BJP رئیس گفت که با استفاده از سازمان های دولتی به سکوت مخالفان است ناخوشایند از کسانی که در قدرت.

“مخالفان باید پایبند به بحث های سیاسی که سوال خود را شکست,” او گفت:.

شده اند وجود دارد حوادث پلیس موارد در کشورهای مانند ماهاراشترا و بنگال غربی هر دو حکومت با اپوزیسیون را بیش از اتهام “جعلی” گزارش مربوط به کروناویروس تحولات است.

مخالفان گفته است که پرونده های جنایی ثبت شده در BJP حکومت ایالات متحده نیز از جمله در گجرات بیش از گزارش های رسانه ها که به پایین رفتن نیست به خوبی با دولت وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de