احزاب مخالف اسلم بودجه 2020-21 هشدار از افزایش اشتغال و تورم


اسلام آباد: رهبران ارشد از مخالفان نیمکت انتقاد دولت فدرال تبلیغ 2020-21 “امداد بودجه” و گفت که این امر منجر به افزایش بیکاری و تورم است.

در واکنش به بودجه, PML-N جمهور Shehbaz Sharif پیش بینی کرد که نرخ تورم و بیکاری افزایش خواهد به عنوان یک نتیجه از آن است.

“دولت برای اولین بار سعی در پنهان کردن پشت PML-N برای آن شکست و در حال حاضر در آن در حال انجام همین کار را با کروناویروس” او گفت:, و اضافه کرد که این کشور تا به حال شاهد تاریخی موانع در شرایط تورم و بیکاری و کسب و کار در طول وقت دولت تصدی.

“این بودجه اما یک راه برای تخریب” گفت: Shehbaz اضافه کرد: “متاسفانه ملت برای پرداخت این دولت بی کفایتی.”

PML-N جمهور گفت که حزب او گرفته بود تا سیاست “تورم کمتر و بیشتر توسعه”. بودجه اطلاعیه ها ثابت کرد که دولت آماده است تا به “راه اصلاحات و حکمت” او اشاره کرد.

“کسری بودجه فعلی Rs1.7 میلیارد دلار درآمد مالیاتی است که عملکرد دولت در حال حاضر,” او گفت:.”برای اولین بار در 68 سال تولید ناخالص داخلی این کشور است سقوط به منفی است. این است که وقت دولت در عملکرد؟”

Shehbaz تاسف است که کسری مالی هرگز با صعود به دو رقمی در عین حال این دولت تا به حال موفق به انجام این کار نیز هست.

“بودجه و اهداف آن غیر واقعی و مشکلات و مشکلات به احتمال زیاد به افزایش” Shehbaz گفت: “این اولین دولتی است که موفق به رسیدن به آن اهداف از درآمد مالیاتی دولت از هزینه های مالی کسری بودجه و تولید ناخالص داخلی است.”

او گفت که چین و پاکستان کریدور اقتصادی شده بود متوقف توسط دولت در حال حاضر و کاهش هزینه های توسعه بود یک فال خوب.

“که در آن است خود را با تفکر خلاق و افزایش صادرات و توسعه کشاورزی و صنعت و مردم پسند بودجه اقدامات” او فکر.

شری رحمان انتقاد غیر شفاف’ بودجه

صحبت کردن با Geo News, PPP رهبر شری رحمان گفت که حزب او توصیه می شود به ارائه فرصت های شغلی و حمایت اجتماعی برای مردم است.

Rehman سرزنش دولت برای صدور این بودجه بدون هیچ گونه ورودی از مخالفان. “برای اولین بار در تاریخ تقاضا برای کمک مالی ارائه شد به قانونگذاران معنی واقعی بودجه به اشتراک گذاشته نشده بود [با مخالفان],” او گفت:.

PPP رهبر گفت: او اطلاع داده شد که قانونگذاران خواهد بود ارائه یک نسخه از این بودجه در یک فلاپی دیسک. او گفت که این یک ابتکار خوب است اما فایل های ارائه شده بودند به MNAs در طول جلسه که آنها را وادار به بوق زدن و اعتراض.

تشریح بودجه 2020-21 “غیر شفاف” او گفت که مخالفان ورودی باید به دنبال شده است در این سند است. “من مطمئن هستم که آنها را از نورد بودجه در سه ماه آینده.”

او ناودان دولت برای گرفتن وام بسیار بیشتر از آنچه در گذشته دو سلف دولت بود که بیش از حد قبل از coronavirus ارائه یک شکست به اقتصاد کشور.

“ما فکر کردیم که آنها [دولت] را تخصیص امکانات قابل توجهی برای بخش بهداشت و درمان است که آنها نمی,” او گفت:, و اضافه کرد: “این بودجه اما حسابداری ورزش — همانطور که آنها تا به حال گرفته شده از توصیه های صندوق بین المللی پول.”

“این بودجه است که دشمن پاکستان” او در ادامه به اضافه کردن.

JUI-F می گوید دولت موفق به دستیابی به اهداف

علمای-E-اسلام (فضل) مولانا اسد محمود واکنش به بودجه سخنرانی وزیر فدرال حماد الازهر گفت: دولت تا به حال موفق به رسیدن به آن اهداف است.

“این دولت سقوط تولید ناخالص داخلی به 0.4%” او گفت:, و اضافه کرد: “کسری بودجه وجود دارد حدود Rs900 میلیارد دلار در مالیات است که به جمع آوری می شود.”

JUI-F رهبر ادعا کرد که قانونگذاران مخالف دولت بودند با ارائه نسخه از بودجه.

“دولت در ارائه بودجه سه در یک سال و تحمیل مالیات های جدید بر تودهها” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im