مخالفت MPAs ایستادن روی صندلی به عنوان KP مجمع اعتراض وارد روز پنجم

پیشاور: قانونگذاران مخالف دولت روز سه شنبه صحنه اعتراض به زودی به عنوان آنها وارد خیبر Pakhtunkhuwa مجلس ادامه تظاهرات برای روز پنجم و اخلال در رسیدگی است.

مخالفت قانونگذاران در اعتراض به آنچه آنها به نام بود KP مجمع سخنران مشتاق احمد غنی را “جزئی و بی تفاوت نگرش”.

آنها ایستاده بود تا در صندلی های خود شعار می دادند شعار و سوء استفاده دست خود را بر روی میز در حالی که PPP را Nighat اوراکزی سوت کشید به رکورد او اعتراض با وجود غنی درخواست او را به انجام این کار. در میان هرج و مرج و تنش کارکنان امنیتی احاطه شده بلندگو افتا.

با وجود ادامه تنش در مجلس به تصویب برخی از پیشنهاد لوایح به عنوان قانونگذاران مخالف دولت ادامه داد: کوبیدن میز خود است.

از روز اول که اعتراض احزاب مخالف به حال به نام اشرف غنی را “جزئی و بی تفاوت نگرش” در حالی که خزانه نیمکت خود را ادامه داد مجمع کسب و کار و معرفی چندین لوایح مهم و حرکات.

در روز دوم به عنوان مخالفت با ادامه اعتراض و برخی از نمایندگان درگیر در مشت-مبارزه و کلمات خشن استفاده بلندگو تصویب خرید زمین عمل می کنند به تازگی ادغام مناطق — که توسط قانون وزیر سلطان محمد خان در گوش پر سر و صدا, خروشان از هر دو طرف از خانه.

در روز سوم پس از تلاوت قرآن کریم, اعضای مشترک اپوزیسیون تبدیل شده به تریبون اما کارکنان امنیتی احاطه شده بلندگو افتا برای جلوگیری از هر گونه حادثه نامطلوب. اعتراض نمایندگان مجلس با شعار شعارهای “عطا چور, cheeni چور [آرد دزد شکر دزد!”.

بدون در نظر گرفتن این سخنران ادامه داد: این اقدامات با توجه به دستور کار و اعلام گذشت از سوالات و همچنین adjournment و امتیاز حرکات. تماس و توجه متوجه دفع شد از میان مخالفان فریاد.

در روز چهارم مخالفان وارد خانه شده و تبدیل به تریبون زمانی که آخرین لایحه قرار بود به رای گیری آغاز شده و فریاد “نه”. آنها دور بلندگو افتا و شعار می دادند شعار علیه او ادامه داد: این اقدامات در میان فریاد و سر و صدا.

برخی از اعضای مخالف منفجر سوت و سر و صدا.

یک افسر امنیتی سعی در گرفتن میکروفن اما اعتراض و مخالفت قانونگذاران حاضر به دست آن را به او. سخنران گفت: از جمله ابزارهای نباید اجازه داد و امنیت کارکنان باید اطمینان حاصل شود مانند ابزار آورده بودند به خانه.

خزانه نیمکت در پاسخ به همان سکه و متهم به مخالفت عمدا اخلال در مجلس رسیدگی است.

هر دو دولت و مخالفان سرزنش یکدیگر بودن نه جدی در مورد در حال اجرا و مجمع امور و نگه جدی در مذاکرات است. انعقاد دستور کار مجلس موکول نشسته و برای روز سه شنبه در 2PM.

بعد سردار حسین بابک گفته است که آنها می خواستند برای مذاکره با دولت بود و قبول پیشنهاد مذاکره از شوکت Yousufzai و قلندر لدهی. “به جای برگزاری مذاکرات جدی آنها گریختم مخالفت و تصویب لوایح بهره گیری از ما نبود” او ادعا کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>