مخالفان دولت مورد بحث coronavirus وضعیت در طول سنا در جلسه

اسلام آباد: ایران در جریان است امروز (سه شنبه) به بحث و مناظره مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

جلسه تحت رئیس صادق Sanjrani شروع با اقدامات در محل برای اطمینان از قانونگذاران’ ایمنی در برابر ویروس.

اعضاء ارائه شد با ماسک و دستکش و sanitisers و نشسته درون احتمالا فاصله امن برای محدود کردن تماس.

پرداختن به خانه رهبر مخالفان در مجلس سنا راجا ظفر الحق گفت که دولت باید گرفته شود سرب در احضار یک فرد در جلسه اما مخالفان تا به حال به مصادره آن است.

“در طول زمان است, نظر در پی از نهادهایی مانند مجلس شورای اسلامی,” او گفت:.

او اظهار تاسف کرد که دولت به جای مشاوره مخالفان برای پیدا کردن راه حل در برابر همه گیر نیست که حتی زحمت رویکرد آنها است.

‘است که در حال اجرا در کشور است؟’

PPP رهبر پارلمانی در مجلس سنا شری رحمان در زمان بیش طبقه سوال عدم اتهام نخست وزیر عمران خان سیاست.

“که در آن نخست وزیر ؟ که در حال اجرا است کشور ؟ ” او گفت:, و اضافه کرد که برتر است ‘از دست رفته’ این روز است.

رحمان گفت که استاندارد روش های عملیاتی در حال مسخره و رهبری است ارسال ‘اشتباه’ پیام در مورد مستند وضعیت.

او اظهار تاسف کرد که پزشکان هشدار می دهند که سیستم بهداشت و درمان خواهد پیشی جستن ظرفیت آن اما اظهارات خود را در حال نادیده گرفته شده است.

“ما فقط نیاز به تمرکز بر روی coronavirus,” او گفت:.

رحمان گفت که جلسه امروز باید mulled بیش از افزایش بودجه سلامت اضافه کرد که بودجه سالانه نیاز به تجدید نظر در آن ‘اولویت’.

“این یک بزرگتر بیماری از تروریسم برای ما” او تاکید کرد و گفت که کادر پزشکی این است که به خطر انداختن زندگی خود را.

“که به نوعی کار است نگه داشتن نخست وزیر مشغول حتی امروز ؟ او به نظر می رسد باید در سنا روز پس از فردا به دادن بیانیه خود در مورد کوروناویروس” گفت: PPP سناتور.

هیچ سردرگمی در کشور سیاست روشن است: FM قریشی

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی همچنین خطاب به خانه که در آن او در پاسخ به این انتقادات گفته است که وجود دارد هیچ “سردرگمی” در این کشور اعلام کرد سناتور شری رحمان.

او گفت که این سیاست روشن است و استراتژی ملی است ابداع شده است و اضافه کرد که سند ورودی است که یک قسمت از این سیاست در مورد این بیماری همه گیر.

“تصور وجود دارد که با توجه به این که تنها راه حل برای coronavirus است تحمیل مستند اما این نادرست است” او اشاره کرد.

FM قریشی در پاسخ به سوال در مورد لیگ برتر را در شرایطی گفت که PM عمران است که در اسلام آباد و صندلی یک جلسه روزانه در ویروس-مسائل مربوط.

او گفت که کمیته هماهنگی ملی نیز شامل وزیر Sindh مراد علی شاه.

“در یک دموکراسی پارلمانی اهمیت مجلس را نمی توان اجتناب” اعلام کرد.

او گفت که دولت احضار یک جلسه از شورای ملی بود که به گوش دادن به مخالفان views.

Requisiton برای جلسه

هفته گذشته رئیس مجلس سنا صادق Sanjarani اعلام کرده بود جلسه بر مخالفان را مصادره. Sanjrani در حالی که ریاست جلسه مجلس سنا کسب و کار کمیته مشورتی گفته بود که کمتر کارکنان باید در حال حاضر در بعد از جلسه.

رهبر مخالفان در مجلس سنا راجا ظفر الحق گفته بود که با توجه به در جریان همه گیر تمام اعضای نیازی به حضور در جلسه در همان زمان.

رئیس اضافه شده بود که اقدامات مناسب گرفته شده برای این نشست از قانونگذاران و این اقدامات بر اساس دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) قرار داده شده است در محل در داخل سنا سالن.

Sanjrani اضافه شده بود که این جلسه می تواند برای بیش از دو ساعت پوشا بیش از یک هفته است که این امر می تواند تضمین که وجود خواهد داشت هیچ جمع قانونگذاران در هر نقطه در محل و یا سالن.

هفته گذشته معاون رئیس سنا Saleem Mandviwalla پیشنهاد کرده بود که این جلسات هر دو مجلس پارلمان باید به تعویق افتاد و پس از دو نمایندگان مجلس داشت و با آلوده coronavirus.

مجمع ملی برگزار شد اولین جلسه خود را پس از نزدیک به دو ماه در روز دوشنبه با وجود چندین اعضای آزمایش مثبت برای ویروس.

“ویروس رسیده پارلمانی گالری” Mandviwalla گفته بود: “با ابراز نگرانی از گزارش نمایندگان مجلس و کارکنان مجمع پیمانکاری coronavirus.

“بیشتر قانونگذاران و کارکنان به احتمال زیاد آسیب دیده توسط ویروس” او گفت و هشدار داد که احضار مجمع ملی و مجلس سنا در جلسه در این زمان می تواند عواقب جدی داشته باشد.

او خواست که اقدامات [از هر دو مجلس پارلمان] بود به تاخیر افتاد و مراحل باید انجام شود به طوری که هیچ کس وارد ساختمان نشده.

رحمان ملک می خواهد معنی دار جلسه پارلمان در COVID-19

سنا کمیته داخلی رئیس سناتور رحمان ملک در نامه به رهبر مخالفان در مجلس سنا و مشاور نخست وزیر در امور مجلس Dr Babar Awan گفت: او می خواست به خود را اتخاذ قطعنامه برای رفاه این کشور اضافه کرد که مجلس در جلسه COVID-19 باید معنی دار و نتیجه گرا و نه عرفی گزارش اخبار.

“کشور ما متاسفانه باید یک افزایش شدید در موارد coronavirus به دلیل اجتماعی بدون فاصله و دولت سردرگمی در مورد مستند” او گفت:.

او اضافه کرد که مراحل توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) شد که به دنبال آن در بازارها و خیابان ها و دیگر اماکن عمومی. او اضافه کرد که او به توصیه نخست وزیر برای مقابله coronavirus هر که دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

“37 امتیاز ضد Coronavirus طرح اقدام ملی است که من توصیه می شود شامل تمام دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و تایید شده توسط مجلس سنا کمیته دائمی در داخل کشور است. “وضعیت را بسیار متفاوت و بهتر است اگر کسانی که 37 امتیاز شد و به دنبال آن در نامه ها و روح” او گفت:.

او اضافه کرد که نه او نخوری و نه انجام هر بازی سرزنش اما اینکه رئیس مجلس سنا کمیته داخلی او احساس کردند که آن را خواهد شکست خود را در وظیفه ملی اگر او نمی کند و اشاره به اشتباهات. “بقای ما در تکمیل مستند و هیچ چیز وجود دارد به نام smart مستند در قانون,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im