عملیات وانیل: نیروی دریایی هند می رسد سیل زده ماداگاسکار, آغاز می شود, پزشکی کمپ

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: هند تحویل مواد تسکین و فروشگاه ها به مقامات ماداگاسکار در روز شنبه. به عنوان اولین جواب هندی کشتی نیروی دریایی Airavat بود که در مسیر به سیشل منحرف شد به ماداگاسکار برای ارائه خدمات پس از این کشور جزیره ای بود به شدت انتقاد کرد با طوفان باعث سنگین شدن سیل و رانش زمین منجر به از دست دادن زندگی و اموال. این عملیات در روز سه شنبه شد و موسوم به عملیات وانیل.

نیروی دریایی در انتشار نسخه رسمی آن گفت: “به عنوان بخشی از عملیات وانیل و از طرف دولت هند Abhay Kumar, سفیر هند به ماداگاسکار و فرمانده Sunil Sankar افسر فرمانده فهم Airavat تحویل فوری نیاز به کمک مواد شامل امداد رسانی فروشگاه چادر و پتو و لباس و غذا و دارو در 01 فوریه سال 2020 به مقامات محلی در حضور محترم’ble نخست وزیر جمهوری ماداگاسکار جناب مسیحی لوئیس Ntsay.”

تیم پزشکی از کشتی است که برگزاری یک اردوگاه پزشکی در آنسیرانانا از 01 به 02 فوریه سال 2020 در هماهنگی با مقامات محلی گفت: نیروی دریایی. هند نیروی دریایی که برای اولین بار بین المللی پاسخ به این تحول بحران انسانی در ماداگاسکار است.

فهم Airavat رسیده پورت شهرستان آنسیرانانا ماداگاسکار در ژانویه 30 و بلافاصله شروع به ارائه کمک های پزشکی به عنوان مورد نیاز توسط مقامات محلی و در تیم پزشکی منتقل شدند به مناطق آسیب دیده.

فهم Airavat است amphibious assault ship و به عنوان بخشی از ماموریت مبتنی بر استقرار اتحاد کمک های بشر دوستانه و امداد رسانی (HADR) به عنوان بخشی از ماموریت های آن و حمل مواد تسکین در قالب HADR آجر. این را قادر می سازد تا کشتی ها در استقرار برای پاسخ به سرعت به هر گونه وضعیت اورژانس. کشتی پرسنل را نیز ارائه غواصی و ارتباطات کمک و انجام حمل و نقل و تخلیه پرسنل با استفاده از آن چهار و دو متوسط قایق.’

هند کمک به ماداگاسکار است که در هم با نیروی دریایی خارجی همکاری ابتکارات در خط با هند چشم انداز امنیت و رشد برای همه در منطقه (ساغر)’.

وجود دارد حدود 15000 نفر از هند منشاء در ماداگاسکار از جمله حدود 2500 هندی دارندگان گذرنامه.

در ماه مارس سال 2018 رئیس Ram, Nath Kovind شد اولین رئیس جمهور هند برای بازدید از ماداگاسکار. هند و ماداگاسکار را امضا کردند و با دفاع از توافق نامه همکاری در جریان بازدید از رئيس جمهور.

ماداگاسکار نیز عضو سازمان بین دولتی اقیانوس هند Rim انجمن (IORA).
هند نیروی دریایی پدید آمده است به عنوان اولین پاسخ به شرایط بحرانی در اطراف اقیانوس هند منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر