عملیات لوتوس در MP? وزیر ادعا می کند کنگره متحد MLAs گفته گروگان نگه داشته در Gurgaon هتل BJP رهبر

آنلاین میز

بوپال: در اواخر شب و توسعه حاکم کنگره در Madhya Pradesh ادعا کرده است که هشت کنگره و متفقین MLAs شده اند با زور و اجبار نگه داشته و در یک هتل برتر در Gurgaon توسط قدرتمند MP BJP رهبر.

نماینده وزیر دارایی Tarun Bhanot ادعا که هشت کنگره و متفقین MLAs (از جمله 4-5 کنگره MLAs) نگه داشته شده است با زور و اجبار در هتل در Gurgaon.

“یکی از ما MLAs و وزیر سابق Bisahulal سینگ ما زنگ زد و اطلاع داد که آنها شده اند با زور و اجبار نگه داشته و در یک هتل در Gurgaon هستند و مجاز به, گام به گام,” ادعا Bhanot.

Bhanot بیشتر ادعا کرد که دو تن از وزرا از جمله توسعه شهری وزیر Jaivardhan سینگ و بالاتر, وزیر آموزش و پرورش Jeetu Patwari که رفت به نگران هتل برای دیدار با هشت MLAs هستند که اجازه ورود در هتل.

“پس از هاریانا یک BJP دولت, دولت و پلیس با کمک وزیر سابق Narottam میشرا (ادعا متفکر کل عملیات) نیست اجازه می دهد ما دو وزرا همکاران به دیدار با MLAs” گفت: Bhanot.

زمانی که دولت بی جی پی سخنگوی Rajneesh Agrawal تماس گرفته شد جدید هند اکسپرس بیش از توسعه و او حاضر به اظهار نظر.

اواخر شب و توسعه اگر درست ثابت شده که ادعاهای سابق سانتی متر و Rajya سبها عضو Digvijaya سینگ درست است. سینگ بود که ادعا کرد در روز دوشنبه که BJP رهبران از جمله سابق سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan و وزیر سابق Narottam Mishra شد ساخت پول بزرگ ارائه می دهد به کنگره و متفقین MLAs برای سرنگونی کمال نات دولت است.

در روز سه شنبه سینگ بود توییتی که یکی از MLAs Rambai Thakur (معلق از BSP) گرفته شده است در اجاره هواپیما به دهلی نو توسط خانه سابق وزیر Bhupendra سینگ.

CM کمال نات هم تا به حال seconded سینگ ادعا کرد که برخی از کنگره MLAs تا به حال دریافت پول ارائه می دهد از BJP رهبران, اما هنوز هم وجود دارد هیچ تهدیدی برای خود دولت است.

در اواخر شب یک کنگره MLA Baijnath Kushwah بیش از حد گفته بود ارشد وزیر کابینه دکتر Govind سینگ که یک رهبر بی جی پی از بهیند بود به او پیشنهاد Rs 25 کرور یا ministership اگر او در حمایت از تشکیل یک دولت بی جی پی در دولت است.

منابع تا به حال به جلب اعتماد TNIE در مورد توطئه ممکن است توسط BJP به 8-10 کنگره و متحدان آن به استعفا و سرنگونی دولت است. نیازی به گفتن نیست این را نیز تحت تاثیر قرار Rajya سبها نظر سنجی برگزار می شود, در مارس 26.

کنگره دارای 114 MLAs در 228-اعضای قوی, Madhya Pradesh مجمع. همچنین برخوردار از حمایت 7 MLAs از جمله دو BSP یک SP و چهار مستقل. در ضمن BJP 107 MLAs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>