OP Dhankar منصوب رئیس جمهور BJP را هاریانا واحد

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: با انتصاب دولت سابق وزیر کابینه و صیفی جات رهبر Om Parkash Dhankar
به عنوان هاریانا BJP رئیس جمهور روز یکشنبه زعفران حزب تلاش کرده است به تلاش برای تعادل طبقه معادلات در دولت که در آن سیاست حول محور قوم – غالب کاست در دولت و غیر قوم.

همچنین این حزب در ادامه با صیفی جات به عنوان رییس جمهور پیشین Subhash Barala نیز صیفی جات.

یک بیانیه صادر شده توسط BJP رئیس JP Nadda اعلام کرد که عملیات Dhankar منصوب شده است به عنوان هاریانا واحد جمهور با اثر فوری.

منابع در حزب اعلام کرد که با انتصاب دولت سابق وزیر کشاورزی Dhankar BJP در تلاش است تا در حفظ و سیاسی قابل توجهی صیفی جات جامعه شاد و طبقه معادلات متعادل به عنوان هاریانا وزیر منهر لعل Khatatr غیر صیفی جات و در هاریانا رئیس وزرا بیشتر شده است قوم به جز در چند نوبت.

BJP رهبر گفت: “به خصوص پس از BJP را افتضاح در بسیاری از صیفی جات تحت سلطه کرسی در سال گذشته مجمع انتخابات این حرکت توسط این حزب در تلاش برای گسترش این پایگاه در میان قوم به عنوان آنها خود را پایه و تجدید نظر در میان توده ها.”

منابع با اشاره به این که در این زمان وجود ندارد و صیفی جات وزیر در اتحادیه دولت از هاریانا در NDA-من Chaudhary Birender سینگ بخشی از کابینه مودی.

در دولت JP دلال MLA از Loharu است وزیر کابینه و Kamlesh Julia یک وزیر از دولت (MoS) از BJP. معاون وزیر Dushyant Chautala از JJP و قدرت وزیر Ranjit Chautala مستقل MLA این چهار زن در کابینه هستند از صیفی جات جامعه است.

آموختنی است که Khattatr اخیرا ملاقات Nadda و تا به حال در مورد انتصاب های جدید دولت واحد جمهور. نام بسیاری از رهبران انجام شد دور برای این پست که شامل وزیر دارایی سابق سروان Abhimanyu دو زمان BJP MLA Mahipal Julia اتحادیه وزیر کریشن رفیق Gujjar و Kurukshetra MP Nayab سینگ Saini.

همچنین Barala شد در میان جبهه دونده برای بالا حزب پست.

نام هر دو این صیفی جات رهبران Dhankar و Abhimanyu بودند قبلا در نظر گرفته شده برای Rajya سبها صندلی اما آنها نمی توانید بلیط نتیجه آن رفته بود به خوبی با جامعه.

هشت ماه پیش این مدت از رئیس جمهور در حال حاضر Subhash Barala به پایان رسید و حزب شد و به دنبال جایگزینی خود را.

در سال 1996 Dhankar اومدند BJP پس از هجده سال از ارتباط با RSS و برگزار شده بود موقعیت های مهم در این سازمان در هر دو سطح ایالتی و ملی او به عنوان ملی, وزیر پرادش Prabhari از هیماچال پرادش دولت دبیر و ملی رئیس جمهور در BJP و خود را وابسته به
سازمان ها از جمله رئیس BJP را Kisan مورچا.

هر دو Dhankar و Barala تا به حال هر دو را از دست داده در سال گذشته مجمع انتخابات است.

هاریانا وزیر خطار گفت: “من به طور کامل اعتماد به نفس است که با کادر بهره مند از تجربه سیاسی و هاریانا BJP ظهور خواهد کرد قوی تر از نظر سازمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>