تنها Scindia می تواند راه رفتن به خانه من در هر زمان: راهول گاندی

توسط سرپرستان

دهلی نو: ساعت پس از راهول گاندی که نزدیک اگر نه نزدیک کاردانی در حزب Jyotiraditya Scindia پیوست BJP در جمعه سابق کنگره ارشد سکوت خود را شکست و گفت: “او تنها کسی است که می تواند راه رفتن به خانه من در هر زمان”.

راهول گاندی نیز rubbished Scidia ادعا می کنند که او قادر به دیدار با او و موقت کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی از آنجا که غیر ممکن خواهد بود برای کسی که تا به حال دسترسی به همه و در همه وقت به گاندی خانواده است.

Scindia زودتر گفته است که او سعی کرده بود برای رسیدن به سونیا گاندی اما نمی تواند انجام این کار است. راهول گاندی بود که یک بار دیده می شود حرکت به Scindia در Lok سبها با نارندرا نخست وزیر ساخت های زیادی از این قسمت در واکنش به Scindia خروج از این حزب در حالی که صحبت با خبرنگاران در راهروهای مجلس در روز چهارشنبه.

همچنین به عنوان خوانده شده | در 18 ماه کنگره خرد رویاهای من برای Madhya Pradesh: BJP عضو Jyotiraditya Scindia

با کنگره در تلاش برای نجات آن دولت در Madhya Pradesh, است که در آستانه سقوط پس از 20 MLAs نزدیک به Scindia بنا به گزارش ها قرار داده و در مقالات خود را حزب خود قرار گرفته و آن گله از MLAs به جیپور که در آن رهبران ارشد اختصاص داده شده به نگه داشتن آنها را با هم.

پس از پیوستن به BJP Scindia آمار در کنگره گفت: “این کنگره امروز همان است که آن را به عنوان در اصلی آن آواتار”.

او همچنین متهم به کنگره انکار واقعیت زمین. “من تا به حال یک رویا که کنگره تشکیل دولت در مادها پرادش در سال 2018 است. هجده ماه بعد از آن هیچ یک از وعده های برآورده شده است, از جمله آنهایی که مربوط به کشاورزان” Scindia گفت.

او همچنین متهم به حزب سابق خود از رفتن در وعده های خود را به عنوان به خوبی به عنوان غرقه شدن در فساد است. “امروز ‘انتقال’ صنعت در Madhya Pradesh,” او اتهام هدف قرار دادن در وزیر کمال نات.

BJP است که نامزد او را به عنوان یکی از Rajya سبها نامزدها است و به احتمال زیاد به جای او در اتحادیه کابینه نیز هست.

همچنین اگر BJP اشکال دولت در مادها پرادش Scindia مشاوران به احتمال زیاد پذیرفته به دولت گرفته شده تحت Shivraj سینگ چائوهان.

استعفای خود را روز سه شنبه پس از دیدار با نخست وزیر نارندرا همراه با خانه وزیر Amit Shah.

Scindia شد بنا به گزارش ها ناراحت بودن در کنار دولت و preempting که کمال نات و Digvijaya سینگ ممکن است غالب بیش موقت کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در برابر فرستادن او به مجلس از, Madhya Pradesh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de