تنها 20 درصد فعال موارد در مراقبت های بیمارستان: دولت

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: حدود 2.73 لاخ یا تقریبا 80 درصد از هند 3.42 لاخ فعال Covid-19 نفر از شنبه یا هیچ نشانه یا علائم خفیف هستند و در خانه انزوا اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز جمعه. بقیه در مورد 70,000 موارد تحت درمان در بیمارستان است.

این است که برای اولین بار این مرکز آشکار ترکیب Covid-19 موارد در خانه انزوا.
“تقریبا 80 درصد بدون علامت و موارد خفیف توصیه شده است صفحه اصلی انزوا و تحت نظارت های پزشکی” وزارت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

“متوسط و شدید بیماران در حال درمان در هر دو اختصاص داده شده Covid-19 بیمارستان ها و یا اختصاص داده شده مراکز بهداشتی درمانی” در بیانیه ای گفت:. نگه داشتن خفیف و بدون علامت در بيماران تحت خانه انزوا کمک کرده است تا سهولت بار در بیمارستان است که با تمرکز بر درمان موارد شدید و کاهش نرخ مرگ و میر آن اشاره کرد.

وزارت گفت: کمتر از 1.94 % از موارد فعلی یا 6,643 بیماران در حال تسلیم در Icu, 0.35% یا 1,198 بیماران در ونتيلاتور پشتیبانی و 2.81% یا 9,623 اکسیژن تخت. وزارت حفظ شود که این کشور به دنبال یک استاندارد مراقبت پروتکل برای متفاوت طبقه بندی از coronavirus بیماران—خفیف—به وضوح گذاشته در Covid-19 مدیریت بالینی پروتکل. “بالينی اثربخش استراتژی های مدیریت نشان داده اند به نتایج مثبت عملکرد” وزارت اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>