آنلاین کنوانسیون برای ادای احترام به رئیس جمهور سابق APJ عبدل کلام

توسط PTI

دهلی نو: ‘ماموریت کلام’ آنلاین کنوانسیون جشن زندگی و زمان 11th جمهور هند A P J عبدل کلام افتتاح شد در روز شنبه.

کنوانسیون خواهد بود به میزبانی لس آنجلس مبتنی بر پلنگ صورتی, سرگرمی, بنر پشت سابق رئیس جمهور آینده biopic “APJ عبدل کلام: مرد موشکی”.

این رویداد برگزار خواهد شد برای یازده تعطیلات آخر هفته با یازده جلسات آنلاین با شروع از 25 جولای روز هنگامی که کلام در زمان شارژ به عنوان 11th رئیس جمهور در سال 2002 به 15 اکتبر که نشانه اش 89 در سالگرد تولد.

“این کنوانسیون خواهد شد که رهبران از مناطق مختلف از تجربه و تخصص برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را در Dr کلام بود که شناخته شده به عنوان ‘مرد موشکی هند’,” Suvarna Pappu, مدیر عامل, صورتی, پلنگ, سرگرمی, گفت: در زوم جلسه.

مجازی افتتاح شد با حضور Vellaichamy Ponraj ADA دانشمند سابق و مشاور فنی به کلام; Shekhar رائو Perala سابق معاون رئیس-نهرو Yuva Kendra Sanghatan(NYKS) و ملی اجرایی عضو, BJP; واسع Seshagiri رائو IRS رئیس کمیسیون CGST, Hyderabad منطقه; Shaina NC سخنگوی BJP; مدیر-نویسنده biopic, Jagadeesh Daneti; و بازیگر محمد علی که مقالات نقش کلام در این فیلم است.

یادآوری سفر خود با رئیس جمهور سابق Vellaichamy گفت که تجربه زندگی در حال تغییر برای کار با کلام و همکاری نویسنده کتاب “مانیفست تغییر” با او.

“من در 10 استاندارد زمانی که SLV-3 راه اندازی شد و من تا به حال یک رویا برای تبدیل شدن به یک دانشمند مثل Dr کلام. من می دانستم که هرگز من خواهد بود و رفت و آمد با او را برای 20 سال پس از پیوستن به DRDO. ماموریت خود را به هند متکی در هوانوردی دفاع و انرژی اتمی. من امیدوارم که این فیلم را الهام بخش جوانان در سراسر جهان به رشد علم و تکنولوژی به موازات رشد کلام,” Vellaichamy گفت.

Perala گفت: کلام مشترک زیادی در پیوند با هر شهروند هند است و او به دنبال به جلو به biopic.

“او یک مرد ساده و تفکر است. او یک مرد از اقدامات و فقط کلمات نیست. Dr کلام الهام بخش برای مردم سراسر جهان است. او با هر کس دوست داشت در هند. این فیلمی که ساخته شده او می تواند الهام بخش بسیاری از ذهن جوان,” او اضافه شده است.

اولین نگاه پوستر از فیلم منتشر شد توسط وزیر اطلاعات و رادیو و تلویزیون هند, Prakash Javadekar در اوایل این سال در ماه فوریه.

سیاستمدار-طراح مد, Shaina NC گفت: در حالی که این فیلمی است که یک گام بزرگ به مردم را آگاه در مورد کلام سفر بسیار بیشتری مورد نیاز است که باید انجام شود به “درک” آنچه او ایستاده بود.

“در این نقطه داده شده در زمان بسیار کمی وجود دارد که افرادی که درک ارتباط Dr کلام. پست COVID-19 زندگی تغییر کرده است و ما باید متوجه قدرت سادگی. این مهم است که به فکر کردن در مورد گذشته و متوجه است که وجود دارد و افسانه های که به یاد دارد برای خود خالص سادگی و درخشان چشم انداز,” او اضافه شده است.

Biopic مدیر Daneti همچنین نشان داد بین المللی این فیلم عنوان در آنلاین افتتاحیه مراسم از ‘ماموریت کلام’.

این فیلم تولید شده توسط Daneti, Pappu و مارتینی فیلم’ جانی مارتین منتشر خواهد شد در ایالات متحده تحت عنوان “جاودانه رئیس جمهور”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>