یکی پس از دستگیری گوشت بوفالو حمل و نقل مورد حمله گروهی از مردان در Gurgaon

توسط PTI

گورگان: 27-year-old man حمل و نقل گوشت بوفالو شد waylaid توسط یک گروه از مردان و کوبید عموم قبل از اینکه پلیس آمد و برای نجات خود در هاریانا را گورگان منطقه در انتخابات گفت: در روز شنبه.

این حادثه صورت گرفت در صبح روز جمعه و یکی از متهمان بازداشت شده است پس از یک شاه تسلیم شد در مورد یک مقام پلیس گفت:.

ویدئوها از حادثه نیز ظاهر در رسانه های اجتماعی ظاهرا نشان میدهد گروهی از مردان لگد زدن و کشیدن وانت راننده در حالی که یکی از آنها استفاده می شود کوچک چکش برای ضربه زدن به قربانی چند بار.

یکی از این ویدئوها نشان داد یک پلیس ایستاده در کنار قربانی در لباس پوشیدن یک تی شرت و آهنگ-شلوار در حالی که چند نفر دیده می شد شاهد خشونت آشکار در جاده ها به عنوان قطع تماشاگر.

“قربانی Lukmaan به پلیس گفت که او حمل و نقل گوشت بوفالو را انتخاب کنید تا کامیون از نوح به Sadar بازار منطقه گورگان. هنگامی که او رسیده Gurgaon او تعقیب توسط برخی از مردان سوار بر موتور سیکلت. او توپ رو دور کردم ولی waylaid و کوبید توسط آنها” گورگان پلیس PRO Subhash Boken گفت PTI.

آنها بعد از آن او را به محل دیگری در نزدیکی سهنا و ضرب و شتم او را دوباره و همچنین آسیب دیده وسیله نقلیه خود را به نرم افزار اضافه شده است.

او گفت: Lukmaan شد بستری شدن صدمات و FIR ثبت شده تحت بخش مربوط هندی قانون مجازات اسلامی از جمله شورش, داوطلبانه باعث صدمه دیده است, در میان دیگران.

“یکی از افراد متهم بازداشت شده است. او شناخته شده به عنوان Pradeep Yadav حدود 25 سال است. او یک بومی بیوانی منطقه اما در حال حاضر زندگی در راجیو نگر از گورگن” Boken گفت.

“دیگر متهم نیز شناسایی شده و تلاش برای دستگیری آنها به زودی,” او اضافه شده است.

علت این حادثه روشن شد بلافاصله پلیس گفت که یک راکت در جریان است برای تعیین تمام جزئیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *